Natalia Karczmarczyk: [Natsu, Team X, High League, Instagram]

13 sierpnia 2021
Przez: : KS

Natalia Karczmarczyk szerszej grupie odbiorców znana jest na pewno lepiej jako Natsu. W sieci zyskała popularność głównie poprzez dołączenie do Teamu X. Niedawno w sieci było bardzo głośno, ponieważ wyciekły filmiki z kamerek dla dorosłych. Natsu zawalczy również na pierwszej gali High League.

Natalia Karczmarczyk: wiek

W sieci wielu osób szuka informacji na temat wieku Natalii Karczmarczyk. Nam udało się dowiedzieć, że Natsu ma 23 lata. Influencerka urodziła się w 1998 roku. Prawdopodobnie pochodzi ze Śląska, choć na co dzień mieszka w Warszawie.

Jakiś czas temu, w sieci zawrzało po opublikowaniu filmików, gdzie pokazane jest, że niegdyś Natsu zarabiała pracując na kamerkach dla dorosłych. Fakt ten bardzo zbulwersował internautów, bowiem aktualna grupa odbiorców influencerki jest zdecydowanie młodsza.

Okazuje się, że Karczmarczyk grała również w popularnym programie paradokumentalnym pod tytułem Szkoła. Wcielała się tam w postać jednej z uczennic – Ewy.

Zobacz także: Co wiemy o youtuberze Kacprze Błońskim?

Natsu Team X

Natalia Karczmarczyk jest główną gwiazdą drugiej edycji Team X. Oprócz niej we wspólnym domu mieszkają także: Julia Żugaj, Monika Kociołek, Czarek Nykiel oraz Leksiu. Jednakże, Natsu prowadzi także własny kanał na Youtube. Publikuje tam filmiki, na których najczęściej występuje wraz z przyjaciółmi.

Jak się okazuje, Natsu należała także od pierwszego Teamu X. Niestety, niedługo po jej dołączeniu do grupy, cały projekt się rozpadł.

Natalia Karczmarczyk i Team X.
Natsu i Team X.

Natsu High League

Jedną z gwiazd pierwszej gali High League będzie włąsnie Natalia Karczmarczyk. Przypomnijmy, że jej organizatorem jest raper Malik Montana. Natsu w oktagonie zmierzy się z Lexy Chaplin, z która zna się między innymi z pierwszego Domu X.

Pojedynek Natsu i Lexy odbędzie się w ramach walki wieczoru. Gala z ich udziałem będzie miała miejsce 28 sierpnia 2021 roku.

Natalia Karczmarczyk: Instagram

Natsu prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @natalia.karczmarczyk. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 1,2 miliona użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej