Łepkowska zabrała głos w sprawie afery z Kurdej-Szatan! Pomysłodawczyni „M jak miłość” stanęła w obronie aktorki?

11 listopada 2021
Przez: : M.J

Nie milkną echa na temat wpisu Barbary Kurdej-Szatan, który wzbudził ogromne kontrowersje. Przez niego aktorka straciła posadę w serialu M jak miłość. Co na ten temat sądzi Ilona Łepkowska, która jest pomysłodawczynią serialu stacji TVP? Jej wypowiedź jest jednoznaczna…

Afera z Barbarą Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan słynie z tego, że nie boi się głośno wyrażać swoich poglądów na różne tematy. Niejednokrotnie powodowało to, iż miała z tego powodu spore problemy. Niemniej jednak tym razem wpis, który pojawił się na profilu aktorki wywołał poruszenie w mediach, a sama Kurdej-Szatan poniosła poważne konsekwencje. Przypomnijmy, że aktorka zamieściła w sieci komentarz pełen wulgaryzmów, który uderzał w polskich funkcjonariuszy stacjonujących na granicy naszego kraju.

Przeprosiny Barbary Kurdej-Szatan.
Basia Kurdej-Szatan przeprasza za mocny wpis.

Barbara Kurdej-Szatan nie tylko musiała się zmierzyć z ogromnym hejtem. Sieć komórkowa Play, z którą współpracuje od lat, odcięła się od aktorki, następnie sprawa trafiła do prokuratury, a na koniec głos zabrał Jacek Kurski, który w mocnym wpisie poinformował, że Kurdej-Szatan zostaje wyrzucona z obsady serialu M jak miłość.

Zobacz także: Wiemy, jak zakończy się wątek Kurdej-Szatan w M jak miłość!

Głos w tej kontrowersyjnej sprawie zabrało wiele gwiazd, a teraz o komentarz poproszono Ilonę Łepkowską. Choć pomysłodawczyni popularnej Emki nie ma już nic wspólnego z serialem stacji TVP, to komentarz byłej reżyserki jest jednoznaczny.

Ilona Łepkowska o wyrzuceniu Kurdej-Szatan z M jak miłość

Basia Kurdej-Szatan w serialu od lat wcielała się w rolę Joasi Chodakowskiej. Jak zaznaczyła Ilona Łepkowska, choć uważa, iż reakcja Jacka Kurskiego była bardzo ostra, to sam wpis aktorki przekroczył granice dobrego smaku:

“ Reakcja prezesa jest bardzo ostra. Jeśli miałabym ją do czegoś porównywać, to przychodzi mi do głowy tylko sprawa Julii Wyszyńskiej i usunięcia jej z serialu “Na dobre i na złe” po występie w spektaklu “Klątwa” w warszawskim Teatrze Powszechnym. Jednak mam wrażenie, że Barbara Kurdej-Szatan przekroczyła granice wypowiedzi publicznej”- oceniła wpis Kurdej-Szatan.

Była reżyserka i scenarzystka M jak miłość.
Łepkowska pisała scenariusz do M jak miłość w latach 2000-2007.

Na koniec dodała:

“Jeśli zaś chodzi o zagraną przez nią postać, to nie mam do niej żadnego stosunku emocjonalnego, pojawiła się w serialu w odcinkach, które powstały już bez mojego udziału”.

Dodajmy, że nie tylko Barbara Kurdej-Szatan zniknie z M jak miłość. Zostanie również zakończony wątek lubianej przez widzów pary Andrzejka i Marzenki, w których role wcielają się Tomasz Oświeciński i Olga Szomańska.

Zobacz także: Oświeciński zabrał głos w sprawie odejścia z M jak miłość!

Co myślicie o całej sprawie?

Źródło: Teleshow.wp.pl / Instagram Basi Kurdej-Szatan / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej