Letnia kolekcja Mrs. Drama już niebawem! Rozenek pochwaliła się pierwszym zestawem

16 kwietnia 2021
Przez: : J.J

Małgorzata Rozenek-Majdan pomimo tego, że nie może narzekać na brak angaży zawodowych, postanowiła stworzyć własną markę odzieżową Mrs. Drama, która od razu zyskała grono wielu fanów. Dziś Małgosia pochwaliła się ofertą letnią, która już niedługo trafi do sprzedaży.

Małgorzata Rozenek-Majdan życie i kariera

Małgosia jest mamą trzech synów – Stanisława, Tadeusza i Henryka oraz szczęśliwa żoną Radosława Majdana. Zawodowo – jedna z najpopularniejszych polskich osobowości, która przez lata aktywności zawodowej pełniła rolę prowadzącej, występowała w programach rozrywkowych oraz reklamach, a również doczekała się swojego własnego Rozenek cudnie chudnie.

Zobacz także: Stosunki Radka Majdana z teściową.

Mrs. Drama

Rozenek, która niejednokrotnie udowadniała, że kocha modę i zna się na najnowszych trendach postanowiła stworzyć własną markę odzieżową, którą nazwała oryginalnie Mrs. Drama. Choć oferta sklepu jest jeszcze okrojona i wciąż się rozbudowuje, jesteśmy pewni, że każda modna kobieta znajdzie tam coś dla siebie i stworzy wspaniałą stylizację. Własna firma, która oferuje odzież była dla Małgosi wielkim marzeniem. Jak czytamy na oficjalnej stronie firmy Mrs.Drama:

„Do mojego pomysłu stworzenia marki Mrs. Drama dojrzewałam długo. I nie tyle miałam wątpliwości, jak powinny wyglądać projekty, a o to, żeby spełnić Twoje oczekiwania co do jakości. Jestem dumna z Mrs. Drama. I mam nadzieję, że Ty również polubisz projekty mojej marki.”

Letnia kolekcja Mrs. Drama

Małgosia jednym z najnowszych zdjęć, które umieściła na swoim Instagramie zdradziła, że już niedługo na rynku pojawi się nowa, letnia kolekcja Mrs. Drama:

“🌴Szykujemy letnią kolekcję 🌴@mrsdrama.pl 🎈”

Rozenek zapozowała w oversizowym zestawie, który już na wstępie został skomplementowany przez internautki:

“Bedzie pieknie❤️”

“Mega ten komplet 😍 Coś czuję że internety będą biły się o drop 😁”

“Nie moge sie doczekać”

“Mega ten set 🙌🏼”

Czekacie na letnią kolekcję Mrs. Drama?

Źródło: Instagram m_rozenek

Zobacz także: Stylowe kalosze Rozenek!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej