Połącz się z nami

Lewandowska eksponuje figurę w stroju kąpielowym! A Wy, jesteście gotowe na wakacje?

Ania Lewandowska w stroju kąpielowym

Moda i uroda

Lewandowska eksponuje figurę w stroju kąpielowym! A Wy, jesteście gotowe na wakacje?

Ania Lewandowska zaprezentowała się swoim fanom zdjęcie w stroju kąpielowym. Od ostatniego porodu minęło 10 miesięcy, a po ciąży ani śladu. Zobaczcie, jak prezentuje się najsłynniejsza trenerka w naszym kraju.

Lewa w mediach społecznościowych

Lewandowską, jak wiele innych gwiazd, znajdziecie w mediach społecznościowych. Ania prowadzi Instagram pod nazwą @annalewandowskahpba, a ilość obserwujących ją osób przekroczyła właśnie 3 miliony.

Ania dzieli się z internautami przeróżnymi zdjęciami. Przede wszystkim znajdziecie tam sporą dawkę motywacji do zmiany swojego życia. Lewa bardzo często zamieszcza posty, które mogą być pomocne do przejścia na zdrową stronę. Trenerka publikuje również ujęcia z życia prywatnego. Na jej Instagramie znajdziecie również fotografie całej rodziny, warto jednak zaznaczyć, że Lewandowscy bardzo chronią prywatności swoich córek, nie pokazując ich twarzy.

Zobacz także: Dieta Lewandowskiej.

Lewandowska w stroju kąpielowym

Ania jest mamą dwóch córek – blisko czteroletniej Klary oraz Laury, która przyszła na świat w maju ubiegłego roku. Będąc nawet w zaawansowanej ciąży wciąż aktywnie ćwiczyła, co niejednokrotnie mogliśmy oglądać na jej Instagramie.

Ciągła aktywność i zdrowe odżywianie nie poszły na marne. Ania, będąc dwa razy w ciąży może pochwalić się zjawiskową figurą, której pozazdrości jej niejedna kobieta. Dziś pochwaliła się zdjęciem w stroju kąpielowym, prezentując swoją nienaganną sylwetkę. Warto zwrócić uwagę, że od porodu Laury minął niecały rok. Bezsprzecznie, Lewandowska jest już gotowa na zbliżające się lato!

Lewandowska w stroju kąpielowym

Fani obsypali Anią samymi komplementami:

„O mój Boże! Co za ciało 😍”

„Petarda 🔥🔥🔥🔥🔥”

„Zbieramy szczękę z podłogi 😂😮woooow🔥🔥❤️”

„Takie ciało że aż gorąco się zrobiło 😉😄”

Jak podoba się Ania w stroju kąpielowym? A Wy, jesteście gotowe na lato?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry