Lewandowska stosuje dietę, którą pokochały gwiazdy! Efekty są spektakularne! Zobaczcie, na czym polega…

31 marca 2021
Przez: : M.J

Jak się okazuje, Anna Lewandowska od listopada jest na bardzo popularnej diecie, którą pokochały gwiazdy. Na swoim Instagramie trenerka zdradził, jakie efekty uzyskała po kilku miesiącach stosowania tej metody żywieniowej. Na czym polega? Zobaczcie!

Jaką dietę stosuje Anna Lewandowska i na czym polega?

Anna Lewandowska na InstaStories opublikowała dwa zdjęcia, w których zdradziła, że od listopada 2020 roku jest na popularnej diecie, którą pokochały nie tylko gwiazdy z Hollywood, ale również z polskiego show-biznesu. Jedną ze zwolenniczek tej metody żywieniowej jest również Julia Wieniawa.

Zobacz także: Przepis Julii Wieniawy na szczupłą sylwetkę!

Jak się okazuje, trenerka postanowiła wypróbować na sobie post przerywany. Na czym polega ta metoda żywieniowa?

Choć często ta dieta może być mylona z głodówką, to nic bardziej mylnego. Post przerywany cieszy się ogromną popularnością i chodzi w nim o jedzenie w ograniczonym czasie, co jest kluczem do utraty wagi:

“Dieta Intermittent Fasting polega na stosowaniu postu naprzemiennie z okresami, w których w określonych porach możemy normalnie się odżywiać. Podczas tzw. okien żywieniowych należy zadbać o kaloryczność spożywanych posiłków oraz ich prawidłowe zbilansowanie”.

Dietą którą pokochały gwiazdy! Na czym polega metoda IF?
Anna Lewandowska stosuje dietę IF.

Jak również zaznaczyła trenerka, oprócz samej diety stosowała suplementację oraz 4/5 razy w tygodniu trenowała. Dieta, którą stosuje Ania jest o tyle wygodna, że to my sami decydujemy, w jakich godzinach spożywamy posiłki. Okno żywieniowe trwa najczęściej od 14 do 18 godzin.

A jakie efekty uzyskała trenerka po kilku miesiącach stosowania diety?

Efekty postu przerywanego u Anny Lewandowskiej

Wiele osób chwali sobie dietę, którą zaczęły stosować gwiazdy. Anna Lewandowska również do nich należy, gdyż jak się okazuje, nie tylko zauważyła u siebie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, ale również lepszy sen i regenerację organizmu:

“Jakie zauważyłam efekty?
1.Lepszy sen i regeneracja organizmu
2.Szybsze spalanie tkanki tłuszczowej-powrót do formy po ciąży
3.Regulacja poziomu cukru-zniknęły niespodziewanie napady głodu
4.Zmniejszenie zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie, a w konsekwencji poprawa parametrów metabolicznych i redukcji nadmiernej masy ciała”

Efekty postu przerywanego
Efekty po diecie IF.

Bez wątpienia post żywieniowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na robienie wymyślnych posiłków. Wystarczy, że pierwszy posiłek zjemy o godzinie 8.00 rano a ostatni o 18.00. Przez kolejne godziny możemy jedynie pić wodę lub napoje bez cukru, aby następnie po krótkim czasie cieszyć się piękną i smuklejszą sylwetką!

Spotkaliście się z postem przerywanym? Jak oceniacie tę metodę żywieniową?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej