Lewandowska i jej córki dostały wyjątkowy prezent. Sukienki od Dolce & Gabbana kosztują fortunę

28 stycznia 2021
Przez: : W.M.

Ania pochwaliła się swoim obserwatorom wyjątkowymi stylizacjami od Dolce & Gabbana. Lewandowska i jej córki dostały wyjątkowy prezent.

Kwieciste sukienki będą hitem nachodzącej wiosny. Ania, Laura i Klara już takie posiadają. Zobaczcie, ile kosztują kreacje od Dolce & Gabbana.

Anna Lewandowska od lat jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Jej programy treningowe zmieniają życie wielu osób marzących o pięknej sylwetce. Żona Roberta, która na swoim koncie ma wiele sukcesów zawodowych, jest także szczęśliwą i spełnioną mamą dwóch córeczek – Klary i Laury. Od pewnego czasu media wciąż spekulują o trzeciej ciąży Ani, a ona sama nie zaprzecza, że wspólnie z Robertem marzą o kolejnym dziecku.

Anna Lewandowska zdradziła, że planuje więcej dzieci. Jej wypowiedź nie pozostawia złudzeń!

Lewandowska i jej córki dostały wyjątkowy prezent

Ania Lewandowska bardzo aktywnie swój profil w mediach społecznościowych. Chociaż w zdecydowanej większości posty dotyczą jej życia zawodowego, fani trenerki zobaczyć mogą także i rodzinne zdjęcia Ani, Roberta oraz ich córek.

Ostatnio na Instastory „Lewa” pochwaliła się wyjątkowym prezentem, który wspólnie z córkami otrzymała od znanego domu mody Dolce & Gabbana. Mowa o trzech bardzo podobnych, kwiecistych sukienkach. Sprawdziliśmy ich cenę. Chociaż prezentują się naprawdę stylowo i z pewnością niejedna mama i jej pociecha chciałyby mieć takie w swojej szafie, ich cena nie należy do najtańszych.

lewa
źródło: https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Prezent dla Ani Camellia-print poplin midi-dress to koszt 995 €, natomiast kreacja dla młodszej damy to wydatek 365 €. Łatwo zatem policzyć, że łączna wartość całego prezentu dla Lewandowskiej i jej córek wynosi ponad 8 tys. złotych.

Myślicie ze już niedługo Ania i jej córeczki zaprezentują się w modnych kreacjach od Dolce & Gabbana?

Przypominamy, że Dolce & Gabbana to jedna z ulubionych marek Ani.  Ostatnio “Lewa” w kreacji od słynnego domu mody pokazała się na Balu Mistrzów Sportu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej