Połącz się z nami

Lewandowska jako dziecko na zdjęciu z babcią!

News

Lewandowska jako dziecko na zdjęciu z babcią!

21 stycznia to dzień, o którym powinien pamiętać każdy wnuczek. Z okazji Dnia Babci gwiazdy zamieszczają zdjęcia oraz wpisy dotyczące tego święta. Również trenerka pokazała zdjęcie z dzieciństwa, na którym pozuje ze swoją babcią. Lewandowska jako dziecko na zdjęciu z babcią!

Dzień Babci

Dzień Babci w Polsce obchodzony jest 21 stycznia. To szczególny dzień, w którym wnuki mogą podziękować swoim ukochany babciom za opiekę i troskę.

O swoich babciach pamiętają również gwiazdy, które zamieszczają na swoich profilach zdjęcia oraz wpisy z okazji tego szczególnego dnia. Jedną z nich jest Ania Lewandowska, która opublikowała stare zdjęcie z lat dzieciństwa, na którym pozuje ze swoja ukochaną babcią.

Trenerka wielokrotnie podkreślała jak ważną osobą w jej życiu jest jej babcia. W czasie świąt Ania pokazała aktualne zdjęcie ze swoją ukochaną babcią Jolą, które zrobione zostało podczas spotkania rodzinnego.

„Grandmother. Moja Babcia jest cool. Super dzień z rodzinką!” – napisała wtedy Lewa.

Lewandowska jako dziecko na zdjęciu z babcią!

Teraz z okazji święta babci, Lewa po raz kolejny pokazała zdjęcia z ukochaną babcią. Przy okazji trenerka pokazała zdjęcia z dzieciństwa, dzięki któremu możemy zobaczyć, jak wyglądała w latach młodości. Post opatrzyła je wzruszającym wpisem.
Babcia Jola z pewnością wiele znaczy dla Lewandowskiej.


„Babcia Jola ❤️❤️❤️❤️
Dzień Babci❤ naszych kochanych, ciepłych, wspaniałych i jedynych.
Z okazji tak pięknego święta wszystkim babciom chciałabym życzyć zdrowia, uśmiechu, pociechy i radości z wnuków❤ i samych kolorowych dni.
Moja babcia Jola – najwspanialsza nauczyła mnie wielu rzeczy. 😋
Jakie jest Wasze pierwsze wspomnienie z dzieciństwa z Waszymi babciami w roli głównej 😉❤️? Napiszcie🙏 i ukochajmy dzisiaj nasze babcie bardzo bardzo mocno!”

Przy okazji tego postu, internautki pod opublikowanym zdjęciem zamieściły komentarze, w których również wspominają swoje babcie.

Wszystkim Babciom życzymy wszystkiego, co najlepsze, dziękując przy tym za troskę i ciepło jakie nam okazywały w dzieciństwie!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry