Lewandowska kusi zgrabnymi pośladkami prosto z Paryża. W sieci rozpętała się burza!

1 marca 2024
Przez: : M.J

Ania Lewandowska zaprezentowała swoim fanom serie zdjęć prosto z Paryża. Pozuje na nich w odważnej stylizacji, co nie uszło uwadze internautów. Sami zobaczcie!

Kilka słów na temat Lewandowskiej

Ani Lewandowskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedna z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju, podbija obecnie Hiszpanię, gdzie przeprowadziła się po klubowym transferze męża.

Lewa ma na swoim koncie wiele zawodowych angaży. Od kilkunastu lat pomaga ludziom nie tylko schudnąć, ale przejść na zdrową stronę życia. Otworzyła wiele świetnie prosperujących firm. Lewa m.in. posiada catering sygnowany jej nazwiskiem, czy markę wegańskich kosmetyków Phlov.

Oprócz wielu biznesowych obowiązków Lewa pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami na portalu Instagram, który zgromadził już ponad 5.5 miliona obserwujących.

Zobacz także: Ania Lewandowska zdradziła, co poprawiła w swoim ciele! Wiedzieliście?

Lewandowska kusi odważnymi fotkami

Anię Lewandowską zazwyczaj widzimy w sportowym wydaniu. Kiedy jednak zrzuca z siebie typowo sportowy outfit, nie boi się zaszaleć z modą. Tak stało się i tym razem. Lewa pochwaliła się na swoim Instagramie fotkami wykonanymi w Paryżu. Trenerka postanowiła na modny i odważny look. Lewa zaprezentowała się w mocno wyciętych krótkich spodenkach, które eksponują jej pośladki, do których dobrała modną kurtkę w pióra.

Kurtka trenerki zwraca uwagę swoim oryginalnym wykonaniem. Jak się okazuje, pochodzi ona z firmy Lebrand. Jej model to Demi. Krótka kurtka o pudełkowym kroju, została wykonana z gęsto tkanego materiału imitującego pióra. Posiada szerokie rękawy i krój oversize. Jej cena to 1290.00 złotych.

Anna Lewandowska
Lewandowska w odważnej stylizacji

Jednak nie wszystkim ta odważna stylizacja przypadła do gustu. W polskim Internecie wręcz zawrzało.

“Aniu, zachowaj godność i klasę. Nie musisz jak Choda tyłka pokazywać.”

“Figura to jedno. Ale takie zachowanie matki dwójki dzieci jest żenujące. Że skromnej kobiety zrobiła się potrzebująca atencji typowa lala z Instagrama. Idealny przykład jak nisko można upaść dla kasy”

“To nie wygląda dobrze”

Są jednak i tacy, którzy stanęli w obronie trenerki.

“Zazdrosne komentarze za 3…2…1😂”

“Biedna ta Polska nasza … największe sławy świata chodzą ubrane jak chcą albo prawie nagie, a tu naszej Ani taki hejt wysyłacie. Życzcie dziewczynie powodzenia, sukcesów i niech leci dalej ❤️”

A Wam, jak podobają się Wam odważne fotki Ani i jej oryginalna stylizacja?

Źródło: Instagram Ani Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej