Połącz się z nami

Lewandowska pochwaliła się wózkiem Laury. Cena? Nie jest tani!

lewandowska

Z życia gwiazd

Lewandowska pochwaliła się wózkiem Laury. Cena? Nie jest tani!

Niedawno na świecie pojawiło się drugie dziecko Ani i Roberta Lewandowskich. Dumna mama chętnie dzieli się ze swoimi fanami chwilami z maleństwem. Teraz pokazała pierwsze zdjęcie ze spaceru z córeczką. Przy okazji Lewandowska pochwaliła się wózkiem.

Sprawdziliśmy, ile kosztuje model wózka, który ma Laura. To bardzo modny, ale niestety nietani wybór.

Dokładnie 6 maja Ania Lewandowska urodziła swoje drugie dziecko. Pod trzech latach od przyjścia na świat Klary, do rodziny Lewandowskich dołączyła kolejna córeczka – Laura.

Od kiedy kilka miesięcy temu Robert podczas jednego z meczów ogłosił, że ponownie zostanie ojcem, media nieustannie żyły ciążą Ani. Przez ten czas Lewa wielokrotnie chwaliła się w swoim mediach społecznościowych, jak przygotowuje się do tego wyjątkowego dnia, jakim będzie poród. Trenerka nie zaprzestała regularnych treningów i pokazywała innych ciężarnym kobietom, że stan błogosławiony nie jest przeciwwskazaniem do aktywności fizycznej.

Lewandowska pochwaliła się wózkiem Laury

Około dwóch tygodni temu Ania Lewandowska urodziła drugą córeczkę Laurę. Od tego czasu dumna mama pochwaliła się już kilkoma zdjęciami, na których obserwatorzy mogli zobaczyć najmłodszą pociechę.

W końcu pojawił się czas, kiedy Laura zaczęła wychodzić na spacery. W związku z tym mogliśmy zobaczyć, jaką gondolę wybrali dla córeczki rodzice. Zobaczcie sami. Lewandowska pochwaliła się wózkiem Laury.

Lewandowska pochwalila
https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Jak widać, Ania podobnie jak w przypadku Klary ponownie postawiła na markę Cybex. Model, w jakim jeździ mała Laura to Priam Spring Blossom Light. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem takiego wózka, musicie przygotować się na niemały koszt. W zestawie, w którego skład wchodzi gongola oraz spacerówka ze stelażem, przeznaczyć trzeba około 7 tys. złotych.

Trzeba przyznać, że wersja kolorystyczna wózka Laury Lewandowskiej jest nietuzinkowa i bardzo dziewczęca. Ania, która od lat inspiruje wiele osób, z pewnością swoim wyborem sprawi, że inni młodzi rodzice zdecydują się na podobny zakup.

Jak Wam się podoba kwiecisty wózek Laury? Myślicie, że jest wart swojej ceny?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry