Lewandowska pokazała odważny kadr. Internauci zobaczyli ją bez stanika…

7 grudnia 2021
Przez: : J.J

Ania Lewandowska niejednokrotnie prezentowała swoją świetną sylwetkę eksponując swoje ciało w mediach społecznościowych w samym bikini. Trenerka nigdy nie pokazała się jednak na odważnych kadrach, co zdarzyło się dopiero teraz. Zobaczcie nagranie Lewej bez stanika!

Ania Lewandowska na Instagramie

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju. Pomimo tego, że jest żoną Roberta Lewandowskiego, sama usilnie pracuje na swoje nazwisko. Lewa udowodniła swoją smykałkę do biznesu rozwijając swoją markę by Ann, w której ofercie nie znajdziecie już tylko treningów, zbilansowanych diet, cateringu ale również akcesoria dla najmniejszych, kosmetyki czy zdrowe przekąski.

Lewa prężnie działa również w social mediach. To właśnie Instagram służy jej do kontaktu z fanami oraz prezentowania swoich nowości. Profil Ani śledzi już 3.6 miliona internautów, a liczba ta ciągle rośnie w siłę. Oprócz zawodowych spraw, Lewa dzieli się z fanami zwykłą codziennością oraz pokazuje fragmenty życia rodzinnego, nie należy jednak do osób, która w sieci zamieszcza swoje odważne kadry. Tym razem jednak na profilu Ani pojawiło się zdjęcie bez stanika.

Zobacz także: Stylówka Lewej na gali Złotej Piłki

Zobacz także: Ania Lewandowska w bikini

Lewa pozuje bez stanika

Na jednym z najnowszych nagrań Ani na InstaStory pojawił się pierwszy tak zaskakujący i odważny kadr. Jak się okazuje, Lewa pokazała się swoi obserwatorom bez stanika. Trenerka oczywiście stała na nim tyłem, a uwagę skupiła na swoich włosach, zapowiadając kolejny nowy kosmetyków do pielęgnacji włosów sygnowany jej nazwiskiem.

Ania Lewandowska
Ania Lewandowska w odważnym kadrze

Spodziewaliscie się tak odważnego ujęcia po trenerce?

Źródło: Instagram Ani Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej