„Złota Piłka 2021”: Lewandowska olśniła stylizacją od Dolce&Gabbana. Klasa i styl!

29 listopada 2021
Przez: : J.J

Ania Lewandowska podczas gali Złotej Piłki 2021 zachwyciła zebranych. W ten wyjątkowy wieczór Lewa zaprezentowała się w przepięknej kreacji, którą udowodniła swój świetny modowy gust. Musicie to zobaczyć.

Złota Piłka

Gala Złotej Piłki to coroczny plebiscyt piłkarski. Trofeum przyznawane jest piłkarzowi, który odniósł największy sukces w mijającym roku kalendarzowym.
Tegoroczna gala została zaplanowana na 29 listopada a na miejsce wybrano Paryż.

Na liście kandydatów znalazło się trzydzieścioro sportowców. Na liście nominowanych nie mogło zabraknąć Roberta Lewandowskiego, który dla wielu jest faworytem tegorocznej gali. Wśród nominowanych znalazł się również 6-krotny laureat Złotej Piłki Leo Messi, który jest największym konkurentem Roberta w walce o wygraną.

Zobacz także: Przecieki na temat Złotej Piłki

W zeszłym roku gala została odwołana ze względu na pandemie koronawirusa i obostrzenia z nią związane. Wiele osób liczy, że w tym roku Lewandowski w końcu zdobędzie upragnioną nagrodę. Do tej pory nasz rodak zdobył najwyżej czwarte miejsce. Miało to miejsce w roku 2015.

Zobacz także: Lewandowski zdobędzie złotą piłkę?

Stylizacja Lewandowskiej

W ten dzień, w którym odbyła się gala Złotej Piłki 2021 koło Roberta Lewandowskiego nie mogło zabraknąć jego żony Ani, która zawsze wspiera go w tak wyjątkowych momentach.

Ania w ten dzień zaprezentowała się w zjawiskowej stylizacji od luksusowej i znanej na całym świecie marki Dolce&Gabbana. Trenerka wybrała sukienkę o długości maxi w kolorze czerni. Całość uszyta jest z siateczki i pokryta drobnymi, błyszczącymi czarnymi cekinami. Kreacja Lewej jest o modelu syrenki. Dolna część eksponuje nogi trenerki, góra natomiast wykonana jest w gorsetowym stylu i posiada dodatkowe zdobienia. Dopełniając stylizację Lewa wybrała małą, czarną kopertówkę.

Lewy również zaprezentował się w eleganckim stylu. Piłkarz wybrał modne skrojony garnitur w kolorze ciemnego granatu, do którego dobrał mokasyny.

Lewandowscy
Lewandowscy podczas gali Złotej Piłki 2021

Jak podobają się Wam stylizacje Ani i Roberta Lewandowskich? My nie możemy oderwać od nich wzroku!

Źródło: Instagram, Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej