Jaką dietę stosuje Julia Wieniawa? Znamy przepis aktorki na szczupłą sylwetkę!

23 października 2022
Przez: : M.J

Aktorka już pewien czas temu na swoim Instagramie podzieliła się z obserwatorami przepisem na perfekcyjną sylwetkę. Musimy przyznać, że jej dieta jest nie tylko prosta, ale daje znakomite efekty. Co więcej, przez naukowców jest uważana, za jedną z najbardziej skutecznych i zdrowych diet! Zobaczcie, przepis Wieniawy na szczupłą sylwetkę, który cały czas cieszy się dużą popularnością ze względu na swoja skuteczność!

Kilka słów na temat Julii Wieniawy

Julia Wieniawa pomimo młodego wieku od lat jest w polskim show-biznesie i zdobyła ogromne grono fanów. Wiele osób zapewne śledzi jej poczynania, o czym bez wątpienia świadczy fakt, że na swoim Instagramie zgromadziła już ponad 2 miliony obserwatorów.

Julka jest jedną z tych kobiet, której bez wątpienia można pozazdrościć figury. Pierwsze co rzuca się w oczy, to jej szczupłe nogi oraz brzuch. Aktorka na pewno musi zdawać sobie z tego sprawę, że jest wzorem do naśladowania dla wielu młodych kobiet, które słuchają jej nie tylko w kwestii mody i dbania o urodę, ale również w kwestii diety i treningów. Sama prowadzi bardzo aktywny tryb życia, jednak nie zapomina przy tym o zdrowym stylu życia.

https://www.instagram.com/p/CI-isKes0Xb/

Co więcej, Julka otwarcie mówi o tym, że choruje na niedoczynność tarczycy i zmaga się z nietolerancją na gluten. Pewien czas temu, na swoim Instagramie zdradziła, jaką dietę stosuje i jak się okazuje, nie jest ona wcale tak wymyślna, jak mogłoby się wydawać. Zobaczcie!

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca figurą. Wyeliminowała z diety trzy składniki!

Jaką dietę stosuje Julia Wieniawa?

Julka bardzo chętnie udziela się na swoim profilu, a pewnego dnia postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło diety, a właściwie postu przerywanego. Na czym polega dieta Wieniawy?

Choć często mylony jest z głodówką, to nic bardziej mylnego. Post przerywany cieszy się ogromną popularnością, a jedzenie w ograniczonym czasie może być kluczem do utraty wagi.

„Przerywany post metodą 8/16 oznacza ograniczenie spożywania pokarmów i napojów zawierających kalorie do ustalonego okienka przez osiem godzin dziennie i powstrzymywania się od jedzenia przez pozostałe 16 godzin. Ogólnie uważa się, że jest mniej restrykcyjny i bardziej elastyczny niż wiele innych planów dietetycznych i może łatwo dopasować się do każdego stylu życia”– czytamy na stronie Zdrowie.wprost.pl.

Jak zaznaczyła Julia, to właśnie tę metodę stosuje na co dzień. Je 3 posiłki dziennie, to na co ma ochotę i zachowuje przy tym okienko żywieniowe.

„Sama słyszałam wiele o tym poście przerywanym. Sama byłam nastawiona sceptycznie. Ale okazuje się, że głodówki przerywane są bardzo zdrowe. Ja stosowałam 16:8. […]. Dzięki tej diecie po pierwsze wstawałam z płaskim brzuchem codziennie. Po drugie nagle mogłam jeść gluten, mimo że mam lekką nietolerancję. Nagle mogłam jeść, co chce, trzy razy dziennie, oczywiście z okienkiem żywieniowym”.

Jak podkreśliła, jest to jej wielkie odkrycie. Jak również dodała, od kiedy się nie stresuje i nie katuje dietami, to schudła.

Julia Wieniawa dieta
Julia Wieniawa

W sieci znajdziecie mnóstwo metod postu przerywanego. Bez wątpienia jest to dieta, z którą warto się zapoznać, jeżeli chce się zgubić kilka zbędnych kilogramów!

Słyszeliście o poście przerywanym? Spodziewaliście się, że stosuje go również Julia Wieniawa?

Źródło: Instagram Julii Wieniawy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej