Znamy przepis Wieniawy na szczupłą sylwetkę! Jej dieta jest bardzo popularna i daje znakomite efekty!

20 stycznia 2021
Przez: : M.J

Aktorka na swoim Instagramie podzieliła się z obserwatorami swoim przepisem na perfekcyjną sylwetkę. Musimy przyznać, że jej dieta jest nie tylko prosta, ale daje znakomite efekty. Co więcej, przez naukowców jest uważana, za jedną z najbardziej skutecznych i zdrowych diet! Zobaczcie! Znamy przepis Wieniawy na szczupłą sylwetkę!

Julia Wieniawa pomimo młodego wieku od lat jest w polskim show-biznesie i zdobyła ogromne grono fanów. Wiele osób zapewne śledzi jej poczynania, o czym bez wątpienia świadczy fakt, że na swoim Instagramie zgromadziła już 1,9 miliona obserwatorów.

Julka jest jedną z tych kobiet, której bez wątpienia można pozazdrościć figury. Pierwsze co rzuca się w oczy, to jej szczupłe nogi oraz brzuch. Aktorka na pewno musi zdawać sobie z tego sprawę, że jest wzorem do naśladowania dla wielu młodych kobiet, które słuchają jej nie tylko w kwestii mody i dbania o urodę, ale również w kwestii diety i treningów. Sama prowadzi bardzo aktywny tryb życia, jednak nie zapomina przy tym o zdrowym stylu życia.

Co więcej, Julka otwarcie mówi o tym, że choruje na niedoczynność tarczycy i zmaga się z nietolerancją na gluten. Teraz na swoim Instagramie zdradziła, jaką dietę stosuje i jak się okazuje, nie jest ona wcale tak wymyślna, jak mogłoby się wydawać. Zobaczcie!

Znamy przepis Wieniawy na szczupłą sylwetkę!

Julka coraz chętniej udziela się na swoim profilu, a ostatnio postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło diety, a właściwie postu przerywanego. Na czym polega?

Choć często mylony jest z głodówką, to nic bardziej mylnego. Post przerywany cieszy się ogromną popularnością, a jedzenie w ograniczonym czasie może być kluczem do utraty wagi.

„Przerywany post metodą 8/16 oznacza ograniczenie spożywania pokarmów i napojów zawierających kalorie do ustalonego okienka przez osiem godzin dziennie i powstrzymywania się od jedzenia przez pozostałe 16 godzin. Ogólnie uważa się, że jest mniej restrykcyjny i bardziej elastyczny niż wiele innych planów dietetycznych i może łatwo dopasować się do każdego stylu życia”– czytamy na stronie zdrowie.wprost.pl.

Jak zaznaczyła Julia, to właśnie tę metodę stosuje na co dzień. Je 3 posiłki dziennie, to na co ma ochotę i zachowuje przy tym okienko żywieniowe.

„Sama słyszałam wiele o tym poście przerywanym. Sama byłam nastawiona sceptycznie. Ale okazuje się, że głodówki przerywane są bardzo zdrowe. Ja stosowałam 16:8. […]. Dzięki tej diecie po pierwsze wstawałam z płaskim brzuchem codziennie. Po drugie nagle mogłam jeść gluten, mimo że mam lekką nietolerancję. Nagle mogłam jeść, co chce, trzy razy dziennie, oczywiście z okienkiem żywieniowym”.

Jak podkreśliła, jest to jej odkrycie roku. Jak również dodała, od kiedy się nie stresuje i nie katuje dietami, to schudła.

W sieci znajdziecie mnóstwo metod postu przerywanego. Bez wątpienia jest to dieta, z którą warto się zapoznać, jeżeli chce się zgubić kilka zbędnych kilogramów!

Słyszeliście o poście przerywanym? Spodziewaliście się, że stosuje go również Julia Wieniawa?

Zobaczcie również: Julia Wieniawa w stroju kąpielowym. Co za figura!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej