Lewandowska w butach Bottega Veneta za kilka tysięcy złotych! Ładne?

19 września 2020
Przez: : M.J

Ania Lewandowska na jednym z najnowszych zdjęć, które pojawiły się na jej profilu w mediach społecznościowych, zaprezentowała się w dosyć ciekawych butach. Jak się okazuje, ten model nie należy do najtańszych! Zobaczcie, jak się prezentują! Lewandowska w butach Bottega Veneta za kilka tysięcy złotych!

Ania Lewandowska jest idealnym przykładem kobiety, która jest spełnioną kobietą zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jej kolejne projekty powstają jak grzyby po deszczu, a ona wciąż nam udowadnia, że dla niej niemożliwe nie istnieje. W życiu zawodowym istna bizneswomen natomiast w prywatnym przykładna żona i mama dwóch córeczek-Klary i Laury.

Lewa jest również uważana za ikonę stylu. Jej stylizacje niemal zawsze są szeroko komentowane przez media i nic w tym dziwnego. Ania uwielbia bawić się wodą. Luźne, wygodne, sportowe, a zarazem bardzo kobiece outfity Lewandowskiej przypadają do gustu wielu kobietom, które często dopytują w komentarzach pod jej postami o rzeczy, które ma na sobie. My również nie raz rozpisywaliśmy się na temat jej stylówek.

Zobaczcie również: Lewandowska w klasycznym topie. Przyda się każdej z Was!

Tym razem naszą uwagę przykuły buty Lewandowskiej, które niestety nie należą do najtańszych! Zobaczcie, ile trzeba za nie zapłacić!

Lewandowska w butach Bottega Veneta za kilka tysięcy złotych!

Na jednym ze zdjęć Ania zaprezentowała się w butach marki Bottega Veneta. Czarne oficerki na ciekawej, czerwonej podeszwie wpadły w oko niejednej obserwatorce profilu Ani, bo w komentarzach pod zdjęciem czytamy:

“Ładne buty❤️”

“Buuuty! ❤️❤️”

“Ania buty mega. Gdzie kupiłaś 😍”

Jak się jednak okazuje, ten model znajdziemy na oficjalnej stronie firmy Bottega Veneta i nie należy on do najtańszych. Przed promocją za te ciekawe oficerki musielibyśmy zapłacić blisko 4 tys. zł, a teraz pojawiły się w promocyjnej cenie, jednak nadal będziemy musieli wydać ponad 3 tys. zł!

Musimy przyznać, że kolejny raz Ania zachwyciła nas swoją stylizacją!
A Wam, jak podobają się buty Ani Lewandowskiej? Warte swojej ceny?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej