Lewandowska w końcu pokazała twarz Laury. Do kogo podoba jest dziewczynka?

6 listopada 2021
Przez: : W.M.

Ania i Robert Lewandowscy chętnie chwalą się życiem rodzinnym w sieci, jednak strzegą prywatność swoich córek i nie pokazują ich twarzy na zdjęciach. Na ostatniej fotce jaka znalazła się na profilu Lewej, trenerka pokazała więcej niż zwykle.

Anna i Robert
Anna i Robert Lewandowscy

Dzieci Ani i Robert

Anna i Robert Lewandowscy to bezsprzecznie jedna z najbardziej znanych par w Polsce. Najlepszy piłkarz na świecie i była mistrzyni karate i najpopularniejsza trenerka w Polsce, są ze sobą od wielu lat, a ich życiem prywatnym żyją wszystkie media w kraju.

Ania i Robert są ze sobą związani od wielu lat. W połowie 2013 w kościele Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny Parafii św. Anny w Serocku para wzięła ślub. Pierwsze dziecko Lewandowskich pojawiło się na świecie 4 maja 2017 roku. Po trzech latach od narodzin Klary, Ania urodziła drugą córkę Laurę. Mimo iż Lewandowscy od lat prężnie rozwijają swoje kariery, wielokrotnie podkreślają, że rodzina jest dla nich najważniejsza. Uważni internauci, którzy śledzą profile w mediach społecznościowych Ani i Roberta, znaleźć mogą na nich wiele rodzinnych fotografii.

Laura Lewandowska

Gdy na świecie pojawiła się pierwsza córka Lewandowskich Klara, Ania często pokazywała zdjęcia swojej pociechy w sieci, jednak nigdy nie zdecydowała się pokazywać na nich twarzy dziecka. Na wielokrotne pytania, skąd taka decyzja, Ania w jednym z wywiadów przyznała, że w ten sposób chce chronić prywatność dziecka.

Zobacz także: Anna Lewandowska chce mieć trzecie dziecko? Trenerka zdradziła prawdę.

Faktycznie zarówno Ania, jak i Robert, mimo iż często publikują zdjęcia z pociechami, dotychczas nie pokazywali ich twarzy. Jedno z ostatnich zdjęć, jakie znalazło się na profilu Lewej, pokazało więcej niż dotychczas. Mimo iż Klara na zdjęciu pokazana jest bokiem, można dostrzec, jak wygląda dziewczyna.

Do którego z rodziców Waszym zdaniem bardziej podobna jest młodsza córka Lewandowskich?

źródło: Instagram Anny Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej