Ania Lewandowska w punkt o kolejnym dziecku! Każda mama to zrozumie…

17 września 2021
Przez: : M.J

Ania Lewandowska bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, gdzie ma stały kontakt ze swoimi obserwatorami. Tym razem zdecydowała się odpowiedzieć na pytania fanów i oczywiście nie mogło zabraknąć pytania o powiększenie rodziny Lewandowskich. Trenerka szczerze odpowiedziała, co o tym myśli…

Ania i Robert Lewandowscy

Mnóstwo obowiązków zawodowych i kariera nie przeszkodziły Ani i Robertowi w założeniu szczęśliwej rodziny. Lewandowscy pobrali się 22 czerwca 2013 roku. Ich pierwsza córeczka Klara pojawiła się na świecie 4 maja 2017 roku, a trzy lata później urodziła się kolejna pociecha Lewandowskich – córka Laura.

Ania i Robert, choć nie pokazują swoich pociech w całej okazałości, to niejednokrotnie na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiały się zdjęcia z dziewczynkami.

Zobacz także: Ania i Klara Lewandowskie u fryzjera. Jakie fryzury sobie sprawiły?

Nie da się ukryć, że plotki na temat kolejnej ciąży Ani Lewandowskiej pojawiają się bardzo często. Niemniej jednak, jak do tej pory nie znalazły one odzwierciedlenia w rzeczywistości. Choć Lewandowska nie zawsze odnosi się do informacji na swój temat pojawiających się w mediach, to teraz podjęła temat powiększenia się jej rodziny. Co myśli o trzecim dziecku? Jest już na nie gotowa? Zobaczcie, co odpowiedziała internautom.

Rodzina Lewandowskich się powiększy?

Lewandowska na swoim profilu zgromadziła już niemal 3,5 miliona obserwatorów. Chętnie zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia, jak i promuje kolejne produkty sygnowane swoim imieniem. Tym razem Ania zorganizowała w sieci tzw. Q&A (pytania i odpowiedzi). Internauci licznie ruszyli z pytaniami do trenerki, a jedno z nich brzmiało:

“Będziesz chciała jeszcze mieć dzieci?”– zapytał ciekawski internauta.

Ania, Klara i Laura Lewandowskie.
Ania z Klarą i Laura na obozie sportowym.

Jak widzimy, odpowiedź trenerki nie jest jednoznaczna. Na pewno każda mama doskonale ją zrozumie:

“Czasami myślę, że tak… A czasami NIGDY WIĘCEJ”– napisała z uśmiechem Ania Lewandowska.

Ania Lewandowska Instagram.
Lewandowską zrozumie doskonale każda mama.

Zobacz także: Jakich kosmetyków używa Lewandowska, aby uzyskać naturalny make-up?

Doceniacie szczerość Ani Lewandowskiej?

Źródło: Instagram Ani Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej