Lewandowska w wełnianej marynarce od Dolce&Gabbana. Jej pokaźna cena ścina z nóg…

12 listopada 2022
Przez: : M.J

Ania Lewandowska zazwyczaj prezentuje się w sportowych outfitach. Kiedy jednak zrzuca z siebie sportowe sety prezentuje bardzo ciekawe i modne stylizacje, które za każdym razem skupiają wzrok internautów. Oto jedna z nich! Musicie ją zobaczyć!

Kilka słów o Ani Lewandowskiej

Ania Lewandowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju. Od lat pomaga przejść Polkom na zdrową stronę życia, oferując liczne treningi, zbilansowane diety, zdrowy catering oraz wiele, wiele więcej. Dodatkowo Lewa udowodniła swoją smykałkę do biznesu, decydując się na stworzenie własnej marki Phlov, w której ofercie znajdziecie kosmetyki wegańskie oraz Baby by Ann, oferując m.in. akcesoria dla najmłodszych.

ZOBACZ TAKŻE: Sezon na grzyby trwa w najlepsze! Ania Lewandowska podzieliła się ciekawym przepisem – główną rolę grają grzyby!

Dużą popularnością cieszą się stylizacje Ani. Trenerka zazwyczaj widywana jest w sportowych zestawach, kiedy jednak decyduje się na zwykłą stylizację jest zazwyczaj ona połączeniem modnych i komfortowych ciuchów bądź w wyjątkowych okazjach niesamowicie elegancką stylizacją. Tym razem zaprezentowała się w wełnianej marynarce o pięknym żółtym kolorze, która pochodzi z jednej z najbardziej znanych firm na całym świecie.

Lewandowska
Ania Lewandowska

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska zrobiła tatuaż z okazji urodzin!

Żółta marynarka Lewandowskiej

Ania pochwaliła się swoim obserwatorom na portalu Instagram stylizacją, na którą składają się długie czarne spodnie, z satynowymi lampasami, błyszczące szpilki oraz żółtą marynarką, która jest przysłowiową wisienką na torcie.

Żółta marynarka pochodzi z oferty firmy Dolce&Gabbana. Marynarka z oversizowymi rękawami posiada krótki krój. Całość wykonana jest z żółtej wełny, a jej przełamaniem są czarne guziki umiejscowione zarówno wzdłuż marynarki, asymetrycznie po jednej ze stron oraz na końców rękawów. Cena marynarki może Was zaskoczyć. By stać się posiadaczką tej modowej perełki, Ania musiała zdecydować się na zakup w kwocie 9400 złotych.

Jak podoba się Wam modna marynarka Ani Lewandowskiej?

Źródło: Instagram Anny Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej