Lewandowska z burzą loków na głowie! Niecodzienny widok!

18 listopada 2020
Przez: : J.J

Ania na co dzień jest posiadaczką prostych, długich włosów. Teraz pokazała się swoim fanom w zupełnie nowej odsłonie – która w znacznym stopniu odmieniła jej wygląd! Musicie to zobaczyć! Lewandowska z burzą loków na głowie!

Lewandowska z burzą loków na głowie! Niecodzienny widok!

Ania Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju. Oprócz kariery na swoim koncie ma również inne zawodowe sukcesy, które udowodniły jej smykałkę do biznesu.

Prywatnie szczęśliwa żona Roberta Lewandowskiego i dumna mama dwóch córek – Klary i Laury. Ania bardzo chętnie prezentuje fanom fragmenty z życia prywatnego. Należy zwrócić uwagę na fakt, że choć Lewandowscy chętnie pokazują swoje dzieci w sieci, bardzo chronią ich prywatności, nigdy nie odsłaniając ich twarzy.

Lewa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej Instagram śledzi obecnie 3 miliony obserwujących, a liczba ta wciąż się powiększa. Oprócz wspomnianych już rodzinnych zdjęć, dzieli się również momentami z kariery zawodowej oraz chętnie porusza tematykę związaną ze zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną, nawołując polskie społeczeństwo do przejścia na zdrową stronę życia.

Na profilu Ani znajdziecie również liczne selfie, ciekawe stylizacje oraz zmiany w jej wyglądzie. Choć nie jest ona osobą, która lubi eksperymentować ze swoim wyglądem, od czasu do czasu lubi coś delikatnie zmienić.

Ostatnio informowaliśmy Was, że pomimo napiętego grafiku Lewa znalazła czas dla siebie i odwiedziła fryzjera, po czym pochwaliła się efektami na swoim Instagramie. Przeczytajcie tutaj: Ania Lewandowska odwiedziła fryzjera! Efekt? Piorunujący!

Lewandowska z burzą loków na głowie!

Choć, jak już wspomnieliśmy Ania nie eksperymentuje zbytnio ze swoją fryzurą i zazwyczaj widzimy ją w długich, prostych włosach na jednej z najnowszych relacjach na InstaStory pokazała się w zupełnie odmiennej fryzurze.

Lewa zdecydowała zakręcić swoje włosy, a na jej głowie powstała prawdziwa burza loków. Trzeba przyznać, że taki wygląd to rzadkość w jej przypadku. Zobaczcie, jak prezentuje się w takim wydaniu!

Lewandowska z burzą włosów na głowie! Źródło: https://www.instagram.com/stories/annalewandowskahpba/2445033234980187503/?hl=pl

Jak podoba się Wam Ania Lewandowska w takim wydaniu? Według nas wyjątkowo jej pasuje!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej