Ania Lewandowska odwiedziła fryzjera! Efekt? Piorunujący!

13 listopada 2020
Przez: : M.S.

Trenerka zdecydowała się odświeżyć swój wygląd. Ania Lewandowska odwiedziła fryzjerkę gwiazd, która zafarbowała i wymodelowała jej włosy. Efekt? Sami zobaczcie!

Żona Robert Lewandowskiego pół roku temu po raz drugi została mamą. Mimo to, Ania nie zwalnia tempa i nadal jest bardzo aktywna zawodowo i angażuje się w nowe projekty. Nie da się ukryć, że czego się nie dotknie zamienia to w sukces. Od lat Lewa trenuje Polki, dba o ich żywienie oraz zabiera na obozy. Oprócz tego stworzyła swoje marki “Baby by Ann” oraz markę kosmetyczną Phlov, która miesiąc temu obchodziła swoje pierwsze urodziny. Przez ten czas wegańskie kosmetyki zdążyły przyciągnąć rzesze fanek, które nie kryją zachwytu produktami Phlov.

Ostatnio również trenerka została ambasadorką jednej z popularnych firm jubilerskich. Wraz z Małgorzatą Sochą oraz Julią Wieniawą, Lewandowska reklamuje produkty Apart.

„To już OFICJALNE! Marka @bizuteriaapart zaprosiła mnie do współpracy, a ponieważ jak każda kobieta kocham piękną biżuterię to z przyjemnością przyjęłam to wyróżnienie i zostałam ich ambasadorką (…)” – poinformowała na swoim Instagramie Lewa.

Niedawno miała miejsce premiera spotu reklamowego marki, który doczekał się nawet swojej nowej zabawnej wersji.

Przeczytaj również: Parodia reklamy Apartu z gwiazdami. Zobaczcie, jak skomentowała to sama Wieniawa

Ania Lewandowska odwiedziła fryzjera!

Mimo napiętego grafiku zawodowego oraz opieki nad swoimi dwoma córeczkami Klarą i Laurą, trenerka znalazła czas dla siebie. Ania Lewandowska odwiedziła fryzjera i odświeżyła swój wygląd. Ania nie eksperymentuje zbytnio ze swoim wyglądem. Jedynie ponad rok temu Ania zafundowała sobie grzywkę i od tej pory jej nie zmienia.

Teraz gwiazda wybrała się do salonu fryzjerskiego Duda Hair Design na Powiślu, a efektami pracy tamtejszych fryzjerów pochwaliła się na swoim Instagramie.

Chociaż zmiana nie jest spektakularna to można zauważyć, że Ania odświeżyła swój kolor i lekko rozjaśniła końcówki. Na swoim InstaStory Lewandowska podziękowała fryzjerce za nową fryzurę.

Mimo iż zmiana nie jest diametralna to efekt jest rewelacyjny! Jak Wam się podoba Ania? Spodziewaliście się większej zmiany?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej