Liber: [wiek, piosenki, Sylwia Grzeszczak, córka, Instagram]

9 października 2020
Przez: : KS

Liber to bez dwóch zdań jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Mimo, że na przestrzeni lat jego styl przeszedł dość dużą przemianę, najwierniejsi fani są z nim bez względu na muzykę, jaką prezentuje. Co wiadomo o jego karierze oraz życiu prywatnym?

Liber: wiek

Wiele osób zastanawia się, jak brzmi prawdziwe imię i nazwisko muzyka. Otóż popularny Liber to nikt inny, jak Marcin Piotrowski. Wiadomo również, że jego rodzinną miejscowością są Oborniki. Urodził się 10 lipca 1981 roku, w związku z czym ma 40 lat. Jest nie tylko raperem, ale także twórcą tekstów. Na swoim koncie ma już kilka muzycznych nagród i wyróżnień.

Liber: piosenki

Swoją przygodę z muzyką zaczął w zespole Ascetoholix, którego z resztą był współzałożycielem. Zanim podjęli współpracę z profesjonalną wytwórnią muzyczną, ich utwory oraz teledyski powstawały na tak zwanym nielegalu. Razem z nimi wydał trzy płyty, a następnie w 2011 roku opuścił skład. Wszystko dlatego, że zdecydował się na karierę solową. W trakcie swojej kariery współpracował z wieloma artystami. Byli to: Doniu, Mezo, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder oraz Agnieszka Włodarczyk.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LIBER Marcin Piotrowski (@liberofficial)

Trzeba przyznać, że solowa kariera przyniosła mu duży sukces. Z zaproszonymi gośćmi, którzy również odgrywają ważną rolę w polskiej branży muzycznej, wydał dotychczas cztery albumy studyjne. Największa popularnością cieszą się kawałki Dobre myśli, Co z nami będzie oraz Mijamy się. Raper nie ukrywa, że już niedługo swoim fanom zaprezentuje nowości.

Liber i Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak to prywatnie żona Libera. Natomiast jej również udał się odnieść wielki sukces w branży muzycznej. Jest autorką hitów Pożyczony oraz Księżniczka. Para bardzo dba o prywatność swoją i ich córki Bogny. Zawsze, gdy są pytani o sprawy rodzinne, umiejętnie przenoszą temat na ścieżkę zawodową.

Zobacz także: Wszystko o Sylwii Grzeszczak.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przercin Piotrowski (@liberofficial)

Liber: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @liberofficial. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam prawie 49 tysięcy użytkowników.

źródło: Instagram Libera

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej