Sylwia Grzeszczak: [wiek, dziecko, piosenki, mąż, Instagram]

10 kwietnia 2020
Przez: : KS

Sylwia Grzeszczak to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Wszystkie jej piosenki cieszą się pozytywnym odbiorem przez słuchaczy, a fani z niecierpliwością czekają na nowe utwory. Co wiadomo na temat jej kariery oraz życia prywatnego?

Sylwia Grzeszczak: wiek

Kobieta pochodzi z Poznania, a urodziła się 7 kwietnia 1989 roku. Niedawno obchodziła swoje 32. urodziny. Co ciekawe, ukończyła szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu. Jest nie tylko wokalistką, ale również kompozytorką i autorką tekstów. Swoje utwory utrzymuje w klimacie popowym, soulowym oraz R&B.

Sylwia Grzeszczak: piosenki

Okazuje się, że swój pierwszy występ w telewizji miała już jako dziecko. W Od przedszkola do Opola zaśpiewała jeden z hitów Krzysztofa Krawczyka. Oprócz tego, wzięła również udział w programie Idol, który emitowany był na antenie Polsatu. Jednakże, odpadła na etapie grupowym. Wtedy jeszcze nikt nie spodziewał się, że uda jej się zrobić tak dużą karierę. Do największych hitów Grzeszczak należą: Małe rzeczy, Pożyczony, Księżniczka oraz Tamta dziewczyna. Dotychczas wydała cztery albumy studyjne oraz współpracowała z innymi artystami.

Sylwia Grzeszczak: mąż

Jej mąż także jest muzykiem. Artysta związała się z Marcinem Piotrowskim znanym szerszej jako Liber. Para pobrała się w 2014 roku, jednak ich znajomość trwa o wiele dłużej. Co ciekawe, nagrali również razem kilka utworów.

Zobacz także: Kim jest Liber?

Sylwia Grzeszczak: dziecko

Dotychczas para doczekała się jednego potomka. W grudniu, rok po ich ślubie, na świecie pojawiła się ich córka. Rodzice wybrali dla dziewczynki imię Bogna. Oboje dbają o jej prywatność, nie pokazują jej na swoich profilach w mediach społecznościowych i niechętnie udzielają odpowiedzi na pytania o nią.

Sylwia Grzeszczak: Instagram

Piosenkarka prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @sylwia.grzeszczak.official. Na chwilę obecną jej aktywność śledzi ponad 190 tys. użytkowników. Zamieszcza tam zdjęcia stylizacji, filmiki z wykonaniami utworów oraz porusza istotne dla niej kwestie.

źródło: Instagram Sylwii Grzeszczak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej