Lidia Kazen: [wiek, kariera, mąż, TVN, Instagram]

28 lipca 2022
Przez: : KS

Lidia Kazen to następczyni Edwarda Miszczaka na stanowisku dyrektora stacji TVN. W związku z tym wiele osób zainteresowało się jej osobą. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Lidia Kazen: wiek

Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się, że Kazen urodziła się 1976 roku. W związku z tym, w 2022 roku skończy 46 lat. Wiadomo również, że pochodzi z małej miejscowości Dobczyce  położonej w województwie małopolskim. Co ciekawe, już jako 15-latka opuściła rodzinny dom i zamieszkała w Krakowie.  W związku z tym, jej celem jest prowadzenie stacji w ten sposób, a by docierała do mieszkańców małych, jak i dużych miast.

Niestety, na chwilę obecną na temat życia nowej dyrektor programowej TVN wiadomo niewiele. Być może wraz z upływem czasu podzieli się z opinią publiczną tymi informacjami.

Lidia Kazen TVN
Lidia Kazen

Zobacz także: Co wiemy o Edwardzie Miszczaku?

Lidia Kazen: kariera

Kazen, która zastąpi Edwarda Miszczak na stanowisku dyrektora programowego TVN, ma już doświadczenie na podobnym stanowisku. Mianowicie, pełniła podobną funkcję w TTV praz Playerze.

Już oficjalnie wiadomo, że na nowym stanowisku kobiecie pomagać będą Bogdan Czaja oraz Jarosław Potasz. Dyrektorka kanału TVN nie ukrywa, że jest bardzo podekscytowana nowymi wyzwaniami, które aktualnie stoją przed nią otworem. O tym jak radzi sobie na nowym stanowisku, przekonamy się w najbliższym czasie.

Wiadomo również, że niektóre gwiazdy stacji TTV po części zawdzięczają Kazen swoją karierę. Między innymi, w social mediach za wiarę w siebie podziękował jej Przemysław Kossakowski.

Lidia Kazen: Instagram

Wszystko wskazuje na to, że nowa dyrektorka kanału TVN nie prowadzi swoich social mediów. Co za tym idzie, na próżno szukać także jej profilu na Instagramie.

źródło: Youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej