Edward Miszczak: [wiek, żona, Anna Cieślak, TVN]

16 kwietnia 2020
Przez: : KS

Edward Miszczak to jeden z najbardziej znanych osobowości telewizyjnych w kraju. Jego życiem interesuje się wiele osób. Niedawno, stało się o nim bardzo głośno także z powodu związku z dużo młodszą aktorką Anna Cieślak. Kim jest i co o nim wiadomo?

Edward Miszczak: wiek

Mężczyzna pochodzi z Jasła, urodził się 18 marca 1955 roku, a więc ma 66 lat. Co ciekawe, jest absolwentem technikum elektrycznego. Ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunku historia. Pracował jako dziennikarz telewizyjny, a także radiowy.

Edward Miszczak
scena z: Edward Miszczak, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Edward Miszczak: TVN

Karierę zaczynał jeszcze podczas studiów w radiu akademickim. Następnie przeniósł się do Radia Kraków, gdzie pracował w dziale sportowym. Był również związany z radiem RMF FM, gdzie pełnił nawet funkcję wiceprezesa zarządu radia. Po kilku latach przeniósł się do stacji TVN, a po roku został dyrektorem programowym. Ponadto był jednym z zarządców spółki akcyjnej TVN. Był także gospodarzem programów Urzekła mnie twoja historia oraz Cela nr i Cela. Na swoim koncie ma także epizod aktorski w serialu Czas honoru – Powstanie.

Edward Miszczak: żona

Dziennikarz przez wiele lat był w związku małżeńskim z Małgorzatą Miszczak. Niestety w zeszłym roku kobieta zmarła po długiej walce z nowotworem. O ich relacji nie wiadomo dużo, małżonka Miszczaka zdecydowanie wolała pozostawać w cieniu i nie pojawiała się z nim na imprezach branżowych. Doczekali się dwóch synów: Szymona i Szczepana.

Edward Miszczak i Anna Cieślak

Kilka dni temu, media obiegła informacja o związku mężczyzny z aktorką Anną Cieślak. Jeśli wierzyć informacjom z sieci, ich romans trwa już od jesieni 2019 roku. Wygląda na to, że para jest ze sobą naprawdę szczęśliwa, a różnica między nimi nie stanowi dla nich najmniejszego problemu. W sierpniu 2021 roku Edward Miszczak poślubił młodsza o 26 lat aktorkę.

Zobacz także: Ślub Miszczak i Cieślak. Jak wyglądała panna młoda?

Edward Miszczak: Instagram

Pomimo, że mężczyzna jest osobą publiczną, nie prowadzi własnego konta na Instagramie.

źródło: Instagram Anny Cieślak/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej