Lil Masti ma koronawirusa! Ciężko przeszła zakażenie! [ZDJĘCIA]

26 marca 2021
Przez: : MC

Lil Masti zakażona koronawirusem! Za pośrednictwem Instagrama podzieliła się swoją historią i opowiedziała o objawach. Okazuje się, że gwiazda ciężko przeszła chorobę. Poznajcie szczegóły!

View this post on Instagram

A post shared by lilmasti (@lilmasti)

Kariera Lil Masti

Aniela Bogusz, szerzej znana jako Lil Masti to jedna z czołowych influencerek w naszym kraju. Co ciekawe, przez wiele lat związana była ze sportem i trenowała zapasy.

Na początku swojej działalności w sieci występowała pod pseudonimem SexMasterka. Wówczas publikowała w serwisie YouTube filmiki o dosyć kontrowersyjnych treściach. Po czasie zniknęła z mediów, wracając z podwójną siłą i nową nazwą – Lil Masti. Aniela świetnie radzi sobie również w biznesie i prowadzi swój własny sklep, w którym znajdziemy ubrania, kosmetyki i gadżety. Lil Masti mogliśmy zobaczyć także na gali Fame MMA, gdzie stoczyła wygraną walkę z Martą Linkiewicz.

Profil Anieli na Instagramie cieszy się ogromną popularnością i obserwuje go prawie milion osób, co jest niezwykle imponującym wynikiem.

Zobacz także: Aniela Bogusz pokazała partnera

Aniela Bogusz zakażona koronawirusem

Pandemia koronawirusa nie daje za wygraną, a śmiercionośny wirus wciąż się rozprzestrzenia. Okazuje się, Covid-19 dotknął także Lil Masti, która za pośrednictwem Instagrama podzieliła się swoja historią. Z relacji Anieli wynika, że chorobę przeszła bardzo ciężko. Towarzyszyła jej wysoka gorączka, dreszcze, ból całego ciała, zmiany temperatury ciała i ogólne osłabienie. W 3 dni Aniela schudła 3 kg.

“Wymęczająca gorączka 39 stopni wieczorami. Za dnia schodziła do 38-37… Ból całego ciała, ciągłe dreszcze i zmiany temperatury ciała. Raz mi było tak lodowato, że nawet pod kołdrą i 3 kocami się trzęsłam z zimna. A za chwilę było mi tak gorąco, że całe łóżko miałam wyłożone ręcznikami, bo tak się pociłam” – czytamy w jednej z relacji Anieli.

Życzymy Anieli szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródło: Instagram Lilmasti

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz