Lil Masti urodziła! Dumna mama pochwaliła się zdjęciem córeczki!

26 sierpnia 2023
Przez: : M.J

Aniela Bogusz od kilku miesięcy dokładnie relacjonowała przebieg swojej ciąży w mediach społecznościowych. Teraz nastał dzień, na który czekali jej fani. Świeżo upieczona mama pochwaliła się informacją, że jej pociecha jest już na świecie! Zobaczcie wpis Lil Masti.

Ciąża Lil Masti

Baby Boom w Polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Tylko w ostatnim czasie na świecie swoje pociechy powitały Sylwia Przybysz czy Olga Bołądź. Wiele fanów od długich miesięcy czekało również na szczęśliwe rozwiązanie Anieli Bogusz.

ZOBACZ TAKŻE: Lil Masti jest w ciąży! Pokazała zdjęcie ze zmysłowej sesji!

Aniela Bogusz, a dokładnie Lil Masti – bo pod takim pseudonimem działa w sieci, od samego początku bardzo aktywnie relacjonowała przebieg swojej ciąży. Influencerka od momentu kiedy podzieliła się informacją, że zostanie mamą i spodziewa się córeczki o imieniu Aria publikuje liczne posty związane z ciążą i jej przebiegiem. Przyszła mama udostępnia przebieg wizyt u specjalistów, opowiada o swoim zmieniającym się ciele oraz prezentuje wyprawkę, którą przygotowuje dla swojej córeczki. Niedawno Aniela udostępniając jedno z nagrań na swoim Instagramie zdradziła, że choc jeszcze nie urodziła, bardzo chce, by w najbliższym czasie na świecie pojawiła się kolejna pociecha, czym wowołała niemałe zamieszanie wśród komentujących.

ZOBACZ TAKŻE: Ciężarna Lil Masti pokazała w sieci badanie USG! Nagranie podzieliło internautów!

Aniela Bogusz urodziła

Aniela urodziła, a na świat przyszła dziewczynka o imieniu Aria. Świeżo upieczona mama pochwaliła się szczęśliwą informacją na Instagramie publikując wzruszający wpis i zdjęcie.

ARIA WOŹNIAKOWSKA 🤍 24.08.2023r.
Witaj na świecie. Kochamy Cię Aniołku. 🥹😭❤️

View this post on Instagram

A post shared by lilmasti (@lilmasti)

Gratulujemy!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej