Lil Masti jest w ciąży! Pokazała zdjęcie ze zmysłowej sesji!

5 stycznia 2023
Przez: : M.S.

Jakiś czas temu Seksmasterka poinformowała o tym, że wraz ze swoim partnerem chcą założyć rodzinę. Marzenie Anieli się spełniło, gdyż właśnie pokazała zdjęcie, na którym pozuje z zaokrąglonym brzuszkiem.

Co wiemy o Lil Masti?

Lil Masti, a właściwie Aniela Katarzyna Bogusz swoją karierę rozpoczęła od prowadzenia wraz ze swoją siostrą Adą kanału FitDevAngel, jednak karierę i rozgłos przyniosły jej filmy dotyczące seksu. Jej wulgarny styl i kontrowersyjne zachowanie sprawił, że szybko zyskała popularność. Z czasem zaczęła nagrywać piosenki. W 2019 roku pożegnała się ze swoimi odbiorcami i zakończyła karierę SexMasterki i niedługo później pojawiła się na kanale YouTube całkowicie odmieniona, pod pseudonimem Lil Masti.

Ponadto, Lil Masti brała udział w walkach freak fightowych w federacji Fame MMA. W listopadzie ubiegłego roku, po wygranej walce z Martą Likiewicz, Bogusz ogłosiła zakończenie swojej kariery w MMA i zapowiedziała, że zamierza założyć rodzinę:

“To była ciężka decyzja do podjęcia, bo jednak freak fighty zdominowały moje życie. Stały się całym moim światem, ale podjęcie tej decyzji przyszło mi łatwo. Już od dłuższego czasu z Tomkiem, od dwóch czy trzech lat, mamy ciśnienie, żeby zakładać rodzinę. Zaczęliśmy się starać o dzidzię. Poczułam już takie spełnienie w tym świecie freak fightów, że już mi wystarczy. Nie potrzebuję więcej. Moje marzenie to powiększenie rodziny” – mówiła wówczas Aniela.

Lil Masti jest w ciąży

Jak się okazuje jej marzenie o powiększeniu rodziny szybko się spełniło. gdyż Lil Masti ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Aniela opublikowała zdjęcie z sesji ciążowej, na którym pozuje wraz ze swoim partnerem, Tomaszem Woźniakowski. Jej brzuszek jest już wyraźnie zaokrąglony.

Kochani, jestem w ciąży!“- ogłosiła na swoim Instagram Lil Masti.

ZOBACZ TAKŻE: Olga Bołądź jest w ciąży!

Pod zamieszczonym postem pojawiło się wiele komentarzy, w których znajomi i fani Anieli posyłają jej gratulacje. Wśród znanych osób pojawiły się komentarze od: Karoliny Pisarek, Janka Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz, Wersow, Oli Nowak, Mai Staśko i wielu innych.

My także dołączamy się do gratulacji i życzymy Anieli pomyślnego rozwiązania.

Źródło: Instagram Lil Masti

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej