Lil Masti: [wiek, SexMasterka, Fame MMA, Instagram]

31 października 2019
Przez: : KS

Lil Masti to jedna z wielu gwiazd, które zaistniały w sieci. Z biegiem czasu postanowiła zmienić nieco wizerunek. Jak teraz przebiega jej kariera i co o niej wiadomo?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez lilmasti (@lilmasti)

Lil Masti: wiek

Kobieta tak naprawdę nazywa się Aniela Bogusz. Urodziła się w 1990 roku. Przez długi czas była związana ze sportem. Trenowała zapasy i w tej dziedzinie miała osiągnięcia na poziomie ogólnopolskim, a także międzynarodowym. Od małego także jeździ konno. Oprócz tego, brała udział w zawodach bikini fitness.

Lil Masti: SexMasterka

Wcześniej w siecie pojawiała się pod pseudonimem SexMasterka. Na swoje konto na Youtube dodawała wiele filmików o bardzo kontrowersyjnej treści. Widzom opowiadała o swoich doświadczeniach seksualnych i odpowiadała na pytania związane z tą tematyką. Nagrywała również piosenki. Kiedy zniknęła z mediów, a następnie do nich wróciła, zmieniła nie tylko swój pseudonim, ale również wizerunek.

Zobacz także: Nowy wizerunek Lil Masti! Wygląda obłędnie!

Lil Masti: Fame MMA

Kobieta od wielu lat prowadzi sportowy styl życia. Ku uciesze fanów postanowiła sprawdzić się w nowej roli i została zawodniczką Fame MMA. W przygotowania do walk wkłada wiele starań. Podczas gali w ringu spotkała się z inną popularną infuencerką – Martą Linkiewicz. Trzeba przyznać, że Aniela Bogusz imponująco pokonała swoją przeciwniczkę. Aniela pojawiała się również na galach FEN MMA. Jej każda walka za każdym razem kończyła się zwycięstwem!

Lil Masti: sklep

Jakiś czas temu, influencerka zdecydowała się otworzy własny sklep internetowy. Zainteresowani znajdą w nim kosmetyki, ubrania oraz gadżety opatrzone jej pseudonimem. Jej firma nazywa się masti.love.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez lilmasti (@lilmasti)

Lil Masti: Instagram

Kobieta bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Możemy wyszukać go pod nazwą @lilmasti. Jej konto obserwuje wielu internautów. Na chwilę obecną ich liczba wynosi milion użytkowników. Dodaje tam wiele zdjęć. Co więcej, informuje swoich fanów o nowych projektach, nad którymi pracuje. Jeśli chcecie być z nią na bieżąco, koniecznie do nich dołączcie!

Źródło: Instagram Anieli Bogusz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej