Lil Masti zmienia image! Zobaczcie jej nową, niecodzienną fryzurę!

23 października 2020
Przez: : W.M.

Aniela Bogusz pochwaliła się swoim obserwatorom kolejnym zdjęciem, na którym zaprezentowała się w bardzo oryginalnym kolorze włosów. Lil Masti zmienia image.

Zobaczcie, jak teraz wygląda Lil Masti. Po operacji powiększanie biustu SexMasterka zdecydowała się na kolejne zmiany w wyglądzie.

Lil Masti to jedna z wielu celebrytek, które zdobyły ogromną popularność, dzięki działalności w sieci. 29-latka przez wiele lat była związana ze sportem. Aniela Bogusz, bo tak się właściwie nazywa, przez długi czas trenowała zapasy i w tej w dziedzinie pochwalić się może sporymi osiągnięciami, zarówno na arenie polskiej, jak i międzynarodowej.

Kilka lat temu o Lil Masti zrobiło się głośno dzięki treściom, które publikowała w sieci. Bogusz na platformie You Tube dodawała nagrane przez siebie filmiki o nieco kontrowersyjnej treści. Z widzami dzieliła się własnymi doświadczeniami seksualnymi i chętnie odpowiadała na liczne pytania, które związek miały z tą tematyką.

View this post on Instagram

A post shared by lilmasti (@lilmasti)

Lil Masti zmienia image!

Mimo iż Aniela Bogusz swojego czasu była jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek, po pewnym czasie zniknęła z życia w blasku fleszu, ale nie na długo. Dwa lata temu Lil Masti wystąpiła na gali Fame MMA6, gdzie w oktagonie spektakularnie pokonała Martę Linkiewicz.

Obecnie Lil Masti bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na którym chętnie publikuje wiele zdjęć i relacji. Ostatnio Bogusz podzieliła się ze swoimi obserwatorami informacją o tym, iż zdecydowała się powiększyć piersi. Zobacz: Lil Masti powiększyła biust! HOT zdjęcie!

Tym razem na Instagramie Anieli pojawiło się kolejne zdjęcie, na którym pokazała swoją nową metamorfozę. 29-latka zaprezentowała się bowiem w różowych włosach.

View this post on Instagram

A post shared by lilmasti (@lilmasti)

Pod postem Lil Masti pojawiło się wiele komentarzy ze strony obserwatorów, którym spodobał się jej nowy image.

„Ojej jakie cukierkowe 😍💕 cudowna”

„Zdecydowanie Twój kolor”

„ALE PIĘKNA”

A jak Wam podoba się nowy wizerunek 29-latki? Jesteśmy przekonani, że to nie ostatni raz, kiedy Lil Masti zaskoczy swoich fanów zmianami w wyglądzie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej