Lili Antoniak: [wiek, mąż, zawód, Instagram]

11 kwietnia 2022
Przez: : J.J

Lili Antoniak ma już na swoim koncie wiele występów przed kamerą i aparatem, jednak dopiero teraz wystąpi w programie rozrywkowym. Nowa uczestniczka hitowego programu Gogglebox. Przed telewizorem zasiądzie na kanapie ze swoją przyjaciółką Sylwią Bombą. Chcecie dowiedzieć się więcej na temat jej życia prywatnego i zawodowego? Zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu!

Lili Anotniak: wiek

Lili a tak właściwie to Agnieszka Lili Anotniak urodziła się w maju 1991 roku, co oznacza, że w 2022 roku skończy 31 lat. Jest blogerką i tiktokerką, która na swoich profilach w mediach społecznościowych zgromadziła rzeszę fanów.

Lili Anotniak: mąż

Lili jest szczęśliwą mężatką i dumną mamą. Ma córeczkę Alenkę, która jest oczkiem w jej głowie. Nie wiadomo czym zajmuje się mąż blogerki, jednak możecie zobaczyć jak wygląda na licznych zdjęciach Lili na Instagramie.

Lili Anotniak: zawód

Jak już wspomnieliśmy, Lili to prawdziwa gwiazda w mediach społecznościowych. Prowadzi swój profil na portalu Instagram, Facebook, TikTok i Youtube. Każdy z profilu zdobył wielu obserwatorów, którzy wyczekują jej kolejnych wpisów i zabawnych nagrań.

Lili słynie z rozmieszania ludzi, a jej zabawne filmiki zawsze gromadzą komentarze tysięcy fanów.

Wiele osób kojarzy również Lili z programu Taniec z gwiazdami, gdzie towarzyszyła swojej przyjaciółce Sylwii Bombie.

Teraz obie Panie zobaczymy na kanapie w programie Gogglebox. Przed telewziorami, gdzie będą oceniać to, co emitowane jest w polskiej telewizji. Lili zastąpi miejsce Ewy Mrozowskiej. Jesteśmy jednak pewni, że z jej poczuciem humoru nie będzie miejsca na nudę.

Zobacz także: Nową parę Ewy Mrozowskiej w Gogglebox. Przed telewizorem

Lili Anotniak: Instagram

Profil Agnieszki na Instagramie zgromadził już blisko 215 tysięcy fanów. Znajdziecie ją pod nazwą @lili.antoniak.

Lili Antoniak
Lili Antoniak na Instagramie

Źródło: Instagram Lili Antoniak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej