Połącz się z nami

Linkiewicz zachwyca w nowej fryzurze! Rozbierana sesja rozgrzała internautów!

Moda i uroda

Linkiewicz zachwyca w nowej fryzurze! Rozbierana sesja rozgrzała internautów!

Marta Linkiewicz jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek w naszym kraju. Tym razem na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie z rozbieranej sesji zdjęciowej, a naszą uwagę zwróciła jej nowa fryzura. Długie włosy poszły w niepamięć! Zobaczcie, jak się prezentuje! Linkiewicz zachwyca w nowej fryzurze!

Fenomen Marty Linkiewicz może co niektóre osoby zadziwiać. Celebrytka tak naprawdę nie zasłynęła z niczego godnego uwagi, jednak już sam fakt, że jej profil na Instagramie obserwuje ponad MILION internautów, jest fenomenem samym w sobie. Wiele gwiazd może jej pozazdrościć tak ogromnego zainteresowania w sieci. Jak również sprawdziliśmy, niemal każdy jej post, który pojawia się na jej profilu, od razu zyskuje tysiące polubień.

View this post on Instagram

Insta thot 👅

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster) on

O Marcie zrobiło się głośno w naszym kraju, kiedy po raz pierwszy wzięła udział w walkach FAME MMA. W swoim pierwszym starciu w klatce bez problemów pokonała Esmeraldę Godlewską. Następnie musiała poczuć gorycz porażki, kiedy w kolejnej gali przegrała z Lil Masti. Jednak jak mogliśmy ostatnio zobaczyć, szybko zapomniała o przegranym pojedynku i podczas FAME MMA 6 rozprawiła się z 24-letnią Kamilą Smogulecką (Zusje).

Na uwagę zasługuje również niesamowita metamorfoza Linkiewicz. Kiedy zaczynała swoją przygodę ze sportami walki, nie przypominała dziewczyny, którą teraz widzimy. Tutaj przeczytacie na temat jej metamorfozy! Tym razem zaprezentowała efekty jednej z sesji zdjęciowych. Jak mogliśmy się spodziewać, nie należy ona do najgrzeczniejszych! Zobaczcie!

Linkiewicz zachwyca w nowej fryzurze!

Na najnowszym zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie Marty, pierwsze co rzuca się w oczy to jej nowa fryzura. Linkiewicz znacznie skróciła swoje włosy i zaprezentowała się w jasnej, krótkiej fryzurze à la bob.

View this post on Instagram

🗽

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster) on

Powyższe zdjęcie Marty zebrało ponad 120 tysięcy polubień i setki komentarzy, w których czytamy:

„BOSKAAAAA 😍”

„Ciało miód malina🔥❤️”

„Oh, ale barbi❤️🔥”

Nie da się ukryć, że dziewczyna doskonale wie jak rozgrzać internautów i przyciągnąć jeszcze więcej obserwatorów swojego profilu!

Jak myślicie, w czym tkwi fenomen Marty Linkiewicz?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry