Połącz się z nami

Szokująca metamorfoza Linkiewicz! Będziecie pod wrażeniem!

Zdrowie i dieta

Szokująca metamorfoza Linkiewicz! Będziecie pod wrażeniem!

Marta Linkiewicz swoim stylem bycia nie raz nas szokowała. Szokująca metamorfoza Linkiewicz, jaką przeszła przez ostatni czas, zrobiła na nas ogromne wrażenie i nie przypomina siebie sprzed kilku miesięcy! Musicie to zobaczyć!

Linkiewicz stała się znana szerszej publiczności dzięki udziałowi w trzeciej gali FAME MMA. W oktagonie zmierzyła się z Esmeraldą Godlewską, z którą w szybkim tempie wygrała. Linkiewicz jest znana ze swojego niewyparzonego języka. Podczas konferencji prasowych, przed walką z Godlewską, nie raz mogliśmy słyszeć wulgaryzmy i wyzwiska. Zobaczcie TUTAJ!

View this post on Instagram

🧸

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster) on

Najwyraźniej tak zwana „patocelebrytka” ma teraz swoje pięć minut, o czym bez wątpienia świadczy liczba obserwatorów na Instagramie. Marty profil obserwuje MILION osób i takiego wyniku może jej pozazdrościć nie jedna polska gwiazda.

Marta na swoim profilu już nie raz publikowała zdjęcia ze swojej niesamowitej metamorfozy. Nie da się ukryć, że dziewczyna po pierwszej walce ostro wzięła się za siebie. Jak już wiemy, niebawem ponownie stanie w oktagonie podczas szóstej gali FAME MMA.

Szokująca metamorfoza Linkiewicz!

Celebrytka bardzo lubiła szokować swoim wyglądem i za nic miała hejt, który na nią spadał. Widzieliśmy ją już w różnych fryzurach, a jej figura nie należała do najdrobniejszych. Wszystko wskazuje na to, że Linkiewicz postanowiła zerwać ze swoim starym wizerunkiem i musimy przyznać, że jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej w tak dobrej formie. Na profilu jednego z założycieli celebryckich walk Wojtka, pojawił się kolaż zdjęć Marty i jak widzimy w opisie zdjęcie, on również jest pod wielkim wrażeniem jej metamorfozy!

„Pamiętam jak po raz pierwszy spotkałem Martę przed galą FAME MMA 3, kiedy ustalaliśmy szczegóły dotyczące kontraktu na walkę. Marta była bardzo rozkojarzona i mogło się wydawać, że myśli już o kolejnej imprezie. Jednak wierzyłem, że sporty walki mogą stać się Jej pasją. Nie spodziewałem się jednak tak ogromnej motywacji do treningów i spektakularnej metamorfozy, która przerosła wszystkich najśmielsze oczekiwania. Gratulacje”

Pod zdjęciem z metamorfozy Linkimaster pojawiło się całe mnóstwo komentarzy od internautów, którzy również zgodnie przyznają, że nie spodziewali się po niej tak wielkiego samozaparcia i przemiany, jaką przeszła.

„W końcu kobietę przypomina. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów”

„Jest zmiana fest👏”

Jak możemy się również dowiedzieć, na zdjęciu przed metamorfozą Marta ważyła 76 kilogramów. Teraz jej waga wskazuje 59 kilo, a do czasu kolejnej walki ma w planach zrzucić jeszcze 4 kilogramy!

View this post on Instagram

@premieresociety 😈

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster) on

My również jesteśmy pod wrażeniem jej przemiany i musimy przyznać, że jeszcze nigdy nie wyglądała tak kobieco! Jak widzimy celebrytka załapała bakcyla, a siódme poty, które wylała na treningach, na pewno nie poszły na marne!

A Wam jak się podoba Marta Linkiewicz po tak spektakularnej metamorfozie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry