Połącz się z nami

Lipińska KRYTYKUJE stylizacje Roxie Węgiel!

Z życia gwiazd

Lipińska KRYTYKUJE stylizacje Roxie Węgiel!

Blanka Lipińska to kolejna gwiazda, która zwróciła uwagę na odważne stylizacje Roksany Węgiel. Jakich rad udzieliła młodszej koleżance? Zobaczcie!

Blanka Lipińska – polska pisarka, z wykształcenia wizażystka. Furtkę do show-biznesu otworzyła sobie powieścią erotyczną „365 dni”. Fani pokochali jej fach pisarski, dzięki czemu na światło dzienne wyszły dwie, kolejne części „Ten dzień” oraz „Kolejne 365 dni”. Blanka zasłynęła również ze swoich odważnych wyznań, ciętego języka oraz odważnych sesji zdjęciowych. Lubi wypowiadać się na różne tematy w bardzo dosadny sposób.

O Roksanie Węgiel pisaliśmy niejednokrotnie. Młoda gwiazd zasłynęła dzięki wygranej w pierwszej, polskiej edycji „The Voice Kids” oraz zdobycia głównej nagrody w „Eurowizji Junior”. W Związku ze zdobyciem pierwszego miejsca w muzycznym show Roxie jest na językach wszystkich ludzi. Ludzie oceniają jej zachowanie i wygląd. Nie tylko internauci komentują wygląd młodej piosenkarki, ale również inni celebryci. Roxie w pewnym momencie postanowiła skomentować falę hejtu. Przeczytacie o tym TUTAJ.

Blanka Lipińska przystąpiła do gwiazd, które komentują wygląd młodej artystki. Co ciekawsze pewna siebie pisarka również nie stanęła w obronie Roksany, a rzec można potępiła stylizacje Węgiel.
Jak podaje „Pudelek” 34-letnia Lipińska krytykuje stylizacje Roxie Węgiel. W wywiadzie dla „Fakt24” jasno stwierdziła, że piosenkarka, przybierając takie stylizacje postarza się. Doradziła również młodszej koleżance, że powinna zrezygnować z lateksu:

„Roksana ma 14 lat, a nie ukrywajmy, że wygląda na więcej. Owszem jest gwiazdą, ale czasami w mojej ocenie ubiera się nieodpowiednio jak na swój wiek. Nie czarujmy się, nawet różowy lateks to wciąż jest lateks! A ten materiał ma mocno erotyczne skojarzenia.”

Blanka Lipińska bez wątpienia jest obyta w sprawach seksualnych skojarzeń. Lateksowy strój, który skomentowała towarzyszył Roksanie w teledysku jej najnowszego singla „Dobrze Jest , Jak Jest”. Lateks według specjalistki od seksu powoduje jednoznaczne skojarzenia.

Uważacie, że Blanka Lipińska ma rację? Czy według Was lateks nie przystoi 14 – latce?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry