Lipińska po raz pierwszy o nowym partnerze. Baron mógłby poczuć się urażony?

29 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Kilka dni temu odbyła się premiera trzeciego filmu na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Autorce powieści podczas tego wydarzenia towarzyszył ukochany. Co więcej nowy partner Lipińskiej pozował z nią także na ściance. Czyżby Blanka, która wcześniej mówiła, że nie chce więcej dzielić się swoim związkiem z mediami, zmieniła zdanie?

Blanka Lipińska zdobyła ogromną popularność po tym, jak jej pierwsza książka 365 dni stała się prawdziwym bestsellerem. Od tego czasu 37-latka zasiliła grono największych gwiazd polskiego show-biznesu.

Nie tylko kariera Lipińskiej wzbudza duże zainteresowanie fanów, ale także jej życie prywatne. Jeszcze do niedawna Blanka chętnie dzieliła się z obserwatoriami w mediach społecznościowych szczegółami swojego związku m.in. z Baronem, jednak po hucznym rozstaniu z gitarzystą z Afromental, Lipińska stwierdziła, że lepiej pewną sferę swojego życia trzymać wyłącznie dla siebie.

Zobacz także: Kim jest nowy ukochany Lipińskiej?

Nowy partner Blanki Lipińskiej

19 sierpnia podczas premiery filmu Kolejne 365 dni w Los Angeles produkcję promowała nie tylko autora powieści o losach Laury i Massimo, a także aktorzy wcielający się w główne role. Nie zabrakło oczywiście Anny-Marii Siekluckiej, Michella Morrone czy Simone Susinna. Podczas tego wydarzenia towarzyszył Lipińskiej także partner Paweł Baryła, z którym Blanka kilka dni wcześniej przyłapana została na czułościach na lotnisku.

Autorka głośnej trylogii, która jakiś czas temu rozstała się z Baronem, wielokrotnie podkreślała, że nauczona doświadczeniem, nie chce więcej wystawiać swojego związku na ocenę opinii publicznej. Do mediów dostało się jednak zdjęcie ze ścianki, na którym Lipińska pozuje z nowym ukochanym, kore mogło zasugerować, że Lipińska zmieniła nieco swoje zdanie. Okazuje się jednak, że zdjęcie trafiło do mediów… przez pomyłkę.

„Mogę powiedzieć tylko tyle, że zdjęcie zostało udostępnione mediom… przez pomyłkę, gdyż zrobiono je jako pamiątkę do naszego prywatnego użytku” – powiedziała w rozmowie z “Party” Lipińska.

Lipińska przyznała, że nie chce rozmawiać o swoim życiu uczuciowym, jednak jak dodała, jej nowy partner posiada wszystko, czego nie miał przed nim żaden jej inny wybranek.

„Wszystko, czego nie miał żaden inny mężczyzna przed nim! Nie zamierzam jednak rozmawiać ani o moim życiu uczuciowym, ani o moim partnerze. Niech wystarczy wam fakt, że u mnie wszystko super” – dodała

Myślicie, że Baron mógłby się poczuć urażony tymi słowami?

źródło: party.pl/Instagram Lipińskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej