Lipińska podsumowała związek Barona i Kubickiej. OSTRO!

4 października 2021
Przez: : W.M.

Kilka tygodni temu media zelektryzowała wiadomość o kolejnym związku Barona. Według nowych doniesień muzyk spotyka się z Sandrą Kubicką. Chociaż zainteresowani nie potwierdzili plotek, zrobiła to była partnerka Barona Blanka Lipińska.

Byłe parterki Barona

Nie da się ukryć, że związki Barona z zespołu Afromental od lat wzbudzają wiele zainteresowania. Muzyk kilka lat wcześniej spotykał się z jedną z najpopularniejszych młodych aktorek Julią Wieniawą. Para chętnie pokazywała się razem i pozowała do wspólnych zdjęć na ścianach. Związek ten ostatecznie się rozpadł i po pewnym czasie muzyk zaczął spotykać się z Blanką Lipińską.

Zobacz także: Wieniawa wspomina swój związek z Baronem. Żałuje?

Baron i Blanka Lipińska byli parą przez kilka miesięcy. Mimo iż początkowo zakochani chronili swoją prywatność, paparazzi przyłapali ich na jednym z wspólnych wyjazdów, na którym nie szczędzili sobie czułości. Związek ten również nie przetrwał, a od pewnego czasu media coraz głośnej rozpisują się na temat nowej miłości Barona – Sandry Kubickiej.

Modelka w rozmowie z Jastrząbpost potwierdziła, że jej zakochana.

„Jestem zakochana na maksa i nigdy nie miałam tak spokojnej miłości jak teraz. Tego się nie będzie już długo dało ukryć, bo już i tak wszyscy gadają o tym i wiedzą, tylko nie medialnie. Pewnie gdzieś nas wyhaczycie.”

Chociaż Kubicka została zapytana wprost, czy jej nowym parterem jest Baron, modelka nie zaprzeczyła ani nie potwierdziła tych doniesień.

Blanka skomentowała związek Barona i Kubickiej

Pod koniec września media zaczęły informować, że Baron spotyka się z Sandrą Kubicką. Modelka w jednym z wywiadów potwierdziła, że jej serce jest zajęte, jednak nie chciała zdradzić, kim jest jej wybranek.

Chociaż zarówno Alek, jak i Sandra nie przyznali, że się spotykają, informacje te potwierdziła była partnerka muzyka. Blanka Lipińska w rozmowie z Pomponik.pl została zapytana, czy wiedziała, że Baron zaczął spotkać się z Kubicką.

„No pewnie, że wiedziałam” – potwierdziła pisarka

Blanka przyznała, że wiedziała relacji Barona z modelką już od dawna, jednak jak dodała, nic nie obchodzi ją nowy związek jej byłego partnera,

„Ale, co mnie to obchodzi. Tam jest Baron i Sandra. Czy gdzieś tam jest Blanka Lipińska? Nope” – dodała Lipińska

Zaskoczeni?

źródło: pomponik.pl/jastrzab.pl/Instagram Lipińskiej/Instagram Barona

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej