Lipińska wspomina chwile z Baronem! Tęskni za ex-partnerem?

27 listopada 2020
Przez: : J.J

Blanka podzieliła się dziś wspólną relacją, którą pewien czas temu nagrała ze swoim byłym ukochanym – Alkiem Baronem, wspominając wspólne chwile. Wygląda na to, że pisarka coraz chętniej wraca do przeszłości. Musicie to zobaczyć! Lipińska wspomina chwile z Baronem!

Wraz z początkiem roku w mediach rozniosła się plotka o rzekomym romansie pisarki Blanki Lipińskiej i muzyka Aleksandra Milwiw-Barona. W pierwszych chwilach mało kto mógł uwierzyć, w te doniesienie i miłość tej dwójki pochodzących z tak odmiennych światów.

W końcu plotki te potwierdziły się, kiedy paparazzi przyłapało Blankę i Barona na romantycznym spacerze nad Bałtykiem, gdzie nie szczędzili sobie czułości.

Od tej pory Blanka i Baron chętnie dzielili się ze światem łączącym ich uczuciem. Zarówno pisarka, jak i muzyk chętnie dodawali na swoje profile w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania, na którym prezentowali swoją zwykłą codzienność, jak i wspólne wyjazdy. Szybko stali się jedną z najpopularniejszych par w świecie polskiego show-biznesu.

https://www.instagram.com/p/CDYnLXLFfXi/

Nagle, ku zaskoczeniu wielu osób Blanka poinformowała swoich fanów o końcu związku z muzykiem. Wydała oficjalne oświadczenie i na długi czas nie odnosiła się do tego tematu.

Ostatnio, przy okazji ostrej wymiany zdań z Ewą Minge, pisarka postanowiła zdradzić, jakie relacje łączą ją z Baronem. O tym przeczytacie tutaj: Lipińska zabrała głos w sprawie Barona! Będziecie zaskoczeni, jaką mają relację!

Lipińska wspomina chwile z Baronem!

Dziś natomiast Blanka postanowiła podzielić się jednym ze wspólnych wspomnień ze swoim ex-parterem. Lipińska opublikowała ujęcie ich wspólnej relacji, nagranej pewien czas temu i opublikowanej na InstaStory. Podpisała ją:

“Tak dla przypomnienia”

Źródło: https://www.instagram.com/blanka_lipinska/?hl=pl

Czy to oznacza, że Blanka zatęskniła za wspólnymi chwilami z Baronem?

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój wydarzeń! Być może Blanka i Baron jeszcze wrócą do siebie ! Myślicie, że to możliwe?

Przeczytajcie również: Baron opublikował poruszający post. Nawiązał do rozstania z Blanką?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej