Połącz się z nami

Lipińska zabrała głos po dokumencie Latkowskiego! „To się nazywa manipulacja”!

Blanka Lipińska

News

Lipińska zabrała głos po dokumencie Latkowskiego! „To się nazywa manipulacja”!

Blanka Lipińska była jedną ze znanych osób, której zdjęcie pojawiło się w dokumencie Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”. Na swoim InstaStory odniosła się do całej sprawy. Jak możemy usłyszeć, jej wizerunek został wykorzystany do filmu, aby zrobić wokół niego jeszcze więcej szumu! Zobaczcie! Lipińska zabrała głos po dokumencie Latkowskiego!

20 maja na antenie Telewizji Polskiej został wyemitowany dokument pod tytułem „Nic się nie stało”. Sprawa dotyczyła afery w uwielbianym przez celebrytów miejscu, którym jest Zatoka Sztuki. Dokument skupił się na Krystku, który miał dopuścić się kontaktów seksualnych z nieletnimi dziewczynami. Jedna z nich, 14-letnia Anaid po tym, jak została zgwałcona popełniła samobójstwo. Produkcja wzbudziła ogromne kontrowersje, tym bardziej że Latkowski pokazał w niej zdjęcia konkretnych gwiazd ze świata show-biznesu.

Swoje oświadczenia w tej sprawie wystosowały już takie osoby jak: Kuba Wojewódzki, Radosław Majdan, czy Natalia Siwiec. Jedną z osób, której zdjęcie również pojawiło się w dokumencie jest Blanka Lipińska, która swojego czasu była menadżerem Zatoki Sztuki. Ona równie zabrała głos w tej sprawie! Zobaczcie, co ma do powiedzenia!

View this post on Instagram

Jak mieć tyle energii co ty ? Jak być tak pozytywnym ? To pytania, które pojawiają się najczęściej, kiedy witam Was słowami „TO BĘDZIE PIĘKNY DZIEŃ”. Wierze w moc afirmacji ✨ Ale niestety ta moc czasem jest zbyt słaba. Zdradzę Wam sekret…ostatnio często płacze. I niby w moim życiu nic strasznego się nie dzieje, nic złego, niby wszystko jest ok, jestem zakochana, bezpieczna, szczęśliwa…a jednak…. Do płaczu doprowadzają mnie błachostki, bzdury i kompletne absurdy. Ktoś może powiedzieć: mam pieniądze, jestem popularna, osiągnęłam sukces. I to wszystko prawda. Ale jestem tez człowiekiem i mam uczucia/emocje. Często niezrozumiałe nawet dla mnie samej. Kwarantanna to dziwny, ciężki ale być może potrzebny czas. Napawa nas lękiem, ale pozwala lepiej poznać siebie, nasze wartości i bliskich od zupełnie nowej strony. Zwracamy uwagę na rzeczy, które jeszcze kilka miesięcy temu były dla nas czymś nieistniejącym. A teraz są, przerażają nas i stają się „problemem”… A ja Wam powiem-NIE MA PROBLEMÓW, SĄ TYLKO SYTUACJE! I każdą da się rozwiązać, czasem zrobimy to sami, a czasem potrzebujemy pomocy innych. Nie bójmy się słabości, nie zamykajmy się z nimi we własnej głowie, karmiąc lękiem negatywne emocje… #DbamOGłowe @sanhajduk razem razem z @magazyngala powołała do życia akcje #DbamOGlowe, bardzo potrzebną w dobie tego z czym wszyscy się zmagamy. Zerknijcie do Gali, poczytajcie wypowiedzi ekspertów, pomyślcie…. …..pomóżcie (sobie) 🙏🏼✨☀️ #dbamogłowę

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on

Lipińska zabrała głos po dokumencie Latkowskiego!

Blanka na swoim InstaStory odniosła się do całej afery.

„Dzień dobry moi kochani mam nadzieję, że to będzie cudowny dzień. Na razie nic tego nie zapowiada, ponieważ obudziłam się… i tak, oglądałam reportaż pana Latkowskiego. Powiem Wam tak: mój wizerunek, jak i wizerunek innych osób publicznych został tam użyty tylko po to, żebyście spojrzeli na ten dokument. Zobaczcie, że te zdjęcia niczego do tego dokumentu nie wnoszą”

Jak również zaznaczyła, wykorzystanie jej wizerunku w tym dokumencie, to zwykła manipulacja:

„To się nazywa manipulacja. Chciałabym powiedzieć tylko, że ja nigdy nie ukrywałam moich konotacji z Zatoką Sztuki, bo ja nie miałam nigdy nic do ukrycia. Gdybym pewnie miała, to by na mojej pierwszej książce nie znalazł się opis, że byłam menadżerem klubów nocnych. Każdy ma jakąś prace”

„Chciałam tylko powiedzieć, że ja w tamtym czasie nie byłam celebrytką, ale teraz jestem. I się klikam i dlatego moje zdjęcie zostało użyte tam dwa razy. Co ono wniosło do tego materiału? Nic. Co wniosło zdjęcie Natalii Siwiec? Nic. Ale zostało użyte dlatego, że my się teraz klikamy. Żebyście zwrócili uwagę na ten dokument. To się nazywa manipulacja”

Następnie odniosła się do słów Sylwestra Latkowskiego, który nawoływał w debacie po programie, aby celebryci pokazani w jego filmie nie nabierali wody w usta:

„Panie Latkowski, ja nie mam panu nic do powiedzenia w tej sprawie, po pana wezwaniu, po tym materiale. Ja nic nie wiem”

Jak również dodała, samobójstwo dziewczynki, o którym była mowa w dokumencie miało miejsce w marcu 2015 roku, a Blanka do Trójmiasta przeprowadziła się w lipcu 2015 roku.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry