Połącz się z nami

Lipińska zachwycona pasją Barona – opublikowała wymowny post!

Lipińska zachwycona pasją Barona

Z życia gwiazd

Lipińska zachwycona pasją Barona – opublikowała wymowny post!

Blanka Lipińska zachwycona pasją Barona! Pisarka opublikowała na swoim Instagramie filmik byłego partnera i dodała wymowny opis. Zobaczcie!

Blanka Lipińska to obecnie czołowa gwiazda polskiego show-biznesu. Znana na całym świecie pisarka zasłynęła wydając trylogię erotyczną: „365 dni”, „Ten dzień” i „Kolejne 365 dni”. Książki sprzedały się w ogromnym nakładzie, a na podstawie książki „365 dni” powstał także film. Blania rozwija się również w mediach społecznościowych, gdzie przeprowadza liczne kampanie reklamowe i regularnie publikuje posty. Jej aktywność na Instagramie śledzi ponad 700 tys. osób, co jest niezwykle ogromnym wynikiem.

Blanka wraz Baronem tworzyli swego czasu najgorętszą parę w polskim show-biznesie. Ich losy śledziły tysiące Polaków, którzy pokochali ich za szczerość i otwartość. Dzięki publikowanej w mediach miłości oboje zyskali dodatkowy rozgłos. Za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonowali swoje podróże, pokazywali jak spędzają czas i byli w stałym kontakcie z fanami. Nic więc dziwnego, że wiadomość o ich rozstaniu poruszyła polskie media.

Zobacz także: Co ze związkiem Lipińskiej i Barona? Zapadła decyzja!

Lipińska zachwycona pasją Barona!

Aleksander Milwiw-Baron to utalentowany muzyk, gitarzysta, kompozytor i multiinstrumentalista. Jest jednym z członków zespołu Afromental, którego możemy oglądać w takich programach jak „Bitwa na głosy”, „The Voice of Poland” i „The Voice Kids„. Na dniach muzyk opublikował swoim Instagramie nagranie, na którym pokazuje swoją grę na handpanie – instrumencie muzycznym o charakterystycznym, magicznym wręcz dźwięku. Jak poinformował sam Baron:

„Handpan to moja największa pasja ✨”

Swoim nagraniem oczarował internautów, którzy zasypali Alka komplementami. Wśród nich czytamy:

„Coś pięknego!”

„Brawo, gratuluję takiej pasji ! To magiczny instrument , który czaruje swoim dźwiękiem 💗”

„Cudownie. Lek dla mojej duszy 🙌🙏”

Co więcej, nagranie Alka udostępniła na swoim profilu również jego była partnerka. Blanka Lipińska nie ukrywa, że jest zachwycona pasją Barona.

„Niezmiennie uwielbiam ❤️” – napisała Blanka, udostępniając filmik Barona na swoim InstaStory.

A jak Wam podoba się występ Barona? My również jesteśmy zachwyceni!

źródło: instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry