Połącz się z nami

Lokówki BaByliss dostępne w Biedronce – kosztują jedynie 79 złotych!

Lokówki BaByliss

Moda i uroda

Lokówki BaByliss dostępne w Biedronce – kosztują jedynie 79 złotych!

Hitowe lokówki BaByliss dostępne w Biedronce za jedyne 79 złotych! W ofercie znajdziemy 3 modele o różnej grubości elementu grzewczego. To świetna okazja dla osób lubiących fale i loki.

Lokówki BaByliss dostępne w Biedronce!

Lokówki marki BaByliss są uznane za jedne z najlepszych w tym przedziale cenowym. Od 20 lipca do 1 sierpnia będą dostępne w Biedronce!

Oferowane lokówki to model C425E ze złotym, ceramicznym elementem grzewczym. Ceramiczna powłoka chroni przed wysoką temperaturą i zapewnia odpowiedni poślizg, dzięki czemu nawijanie włosów staje się jeszcze prostsze. Ponadto, lokówka wyposażona jest w wyświetlacz LED, który pokazuje temperaturę. Urządzenie można ustawić na 160, 180 lub 200 stopni.

Lokówki mają krótki klips, który przytrzymuje włosy i jednocześnie ich nie odkształca, co zapewnia perfekcyjny skręt. Co ciekawe, element grzewczy został dodatkowo wydłużony, aby sprawdził się osobom o naprawdę długich włosach. Co więcej, sprzęt wzbogacono o termoodporne maty ochronne. Posiada także auto wyłącznik, który zabezpiecza przed ewentualnymi zniszczeniami, kiedy zapomnimy o jej wyłączeniu.

Występuje w trzech wariantach grubości: 19 mm, 25 mm i 32 mm średnicy. Im mniejsza średnica, tym ciaśniejsze i bujniejsze będą loki. Trzy warianty grubości dają możliwość dopasowania sprzętu nie tylko do oczekiwanego efektu, ale także długości i grubości naszych włosów.

Zobacz także: Odżywczy olejek z czarnuszki Bioelixire hitem włosomaniaczek – kosztuje tylko 5 zł!

Może skusicie się na zakupy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry