Połącz się z nami

„Love Island 3”. Co dalej ze związkiem Angeli i Arsena? To zdjęcie rozwiewa wątpliwości

Angela i Arsen sa razem?

Z życia gwiazd

„Love Island 3”. Co dalej ze związkiem Angeli i Arsena? To zdjęcie rozwiewa wątpliwości

Angela i Arsen odpali z programu Love Island tuż przed wielkim finałem. Od zakończenia programu minęło już trochę czasu. Jak Angela zareagowała na pocałunek Arsena z inną uczestniczką? Jej reakcja może Was zaskoczyć.

Reality-show Love Island

Finał Love Island już za nami. 11 kwietnia poznaliśmy zwycięzców trzeciej edycji Wyspy Miłości. Chociaż o zwycięstwo walczyły trzy pary – Caroline i Mateusz, Ania i Cezary oaz Waleria i Piotrek, tylko jedna para mogła wygrać. O tym, kto zostanie zwycięzcami Love Island, decydowali widzowie. Najwięcej głosów zdobyli CJ i Mati, którzy wspólnie przyznali, że wybierają miłość. Oznaczało to, że wygrana w wysokości 100 tys. zł trafiła w ich ręce.

Jedną z par, która odpadła tuż przed wielkim finałem i straciła szanse na wygraną, byli Angela i Arsen. Widzowie nie dali im szans i podczas głosowania, w którym musieli wskazać swoją ulubioną parę, Angela z Arsenem otrzymali najmniej głosów i musieli opuścić hiszpańską willę.

Angela i Arsen po programie

Trzecia edycja popularnego reality-show Love Island dobiegła już końca. Mimo że widzowie nie mogą oglądać nowych odcinków Wyspy Miłości, śledzą losy uczestników w sieci. Byli wyspiarze bardzo aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych, na których na bieżąco informują, co się dzieje w ich życiu.

Nie wszyscy widzowie wierzyli, że miłość Arsena i Angeli przetrwa. Mimo to byli uczestnicy Love Island, udowadniają, że w programie połączyło ich prawdziwe uczucie. Chociaż ich relacja była wystawiona na próbę, gdy Arsen przeprowadził się na kilka dni do Casa Amor, gdzie namiętnie pocałował inną uczestniczkę, ostatecznie dali sobie szansę na dalsze poznanie. Jeszcze podczas pobytu w hiszpańskiej willi Arsen opowiedział Angeli o pocałunku z inną, ta nie żywiła do niego urazy, gdyż wiedziała, że było to tylko zadanie.

Zobacz także: Arsen i Angela musieli się rozstać

Mimo iż Angela wiedziała, że Arsen całował się z inną islanderką, jak zareagowała, gdy zobaczyła to na własne oczy? Okazuje się, że atrakcyjna blondynka podeszła do całej sytuacji z ogromnym dystansem. Zobaczcie sami, co opublikowała na swoim Instagramie.

Arsen pocałował inną
Arsen pocałował w programie inną uczestniczkę
Arsen i Angela są nadal razem?
Arsen i Angela po programie Love Island

Myślicie, że związek tej pary przetrwa? Tego im życzymy.

źródło: Instagram Angela Dańczak

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry