Połącz się z nami

„Love Island 3”: Pierwsze kłopoty w związku Arsena i Angeli! Rozstanie jest nieuniknione…

Arsen Śliwiński z Angelą po wyjściu z programu Love Island.

Z życia gwiazd

„Love Island 3”: Pierwsze kłopoty w związku Arsena i Angeli! Rozstanie jest nieuniknione…

Arsen Śliwiński i Angela Dańczak swoją przygodę w programie Love Island. Wyspa Miłości zakończyli tuż przed wielkim finałem. Choć zapewniali widzów, że poza hiszpańską willą chcą kontynuować swoją relację, to jak się okazuje, ich związek zostanie wystawiony na poważną próbę. Dlaczego rozstanie jest nieuniknione? Zobaczcie!

Arsen i Angela na Wyspie Miłości

Ten duet dostarczył widzom wielu emocji. Choć Arsen wchodząc do programu uratował przed odpadnięciem Anię i to z nią stworzył parę, to niedługo później zmienił obiekt swoich westchnień i podczas najbliższego przeparowania wybrał na swoją partnerkę Angelę.

Angela i Arsen nie mieli zbyt wiele czasu, aby nacieszyć się swoją relacją. Kilka godzin po tym, jak zostali parą Arsen wraz z pozostałymi Islandersami na kilka dni wyprowadził się z Willi Miłości i zamieszkał w Casa Amor wraz z nowymi dziewczynami. Ogromne emocje wśród fanów tej produkcji wzbudził jego pocałunek z jedną z dziewczyn w Casa Amor podczas wykonywania zadania. Niemniej jednak uczucie do Angeli okazało się silniejsze i para wróciła do siebie. Następnie głosami widzów odpali tuż przed wielkim finałem.

Zobacz także: Arsen poszedł na całość! Fani Love Island grzmią w sieci!

Po tym, jak ta dwójka opuściła mury hiszpańskiej willi nadal buduje swój związek i wszystko wskazuje na to, że ich relacja może naprawdę przetrwać w normalnym życiu. Jak obydwoje podkreślili, mają bardzo podobne podejście do wielu spraw i chcą nadal się poznawać. Jednak już za niedługo ich związek przejdzie kolejny test. Czy po raz drugi wyjdą z tego obronną ręką?

Arsen i Angela muszą się rozstać

W rozmowie z portalem Pomponik Angela i Arsen opowiedzieli o swojej relacji i zapewnili, że robią wszystko, aby ich związek przetrwał:

„Dogadujemy się super. Jesteśmy męskim i damskim odpowiednikiem tej samej osoby. To jakie podobieństwa są u nas, jest wręcz przerażające. Perfekcyjne połączenie”– powiedziała Angela.

Niemniej jednak już niebawem będą musieli się rozstać i to pierwszy raz na tak długi okres. Jak wiadomo, Arsen jest zawodowym kajakarzem, który na swoim koncie ma wiele medali i już niebawem musi udać się na zgrupowanie kadry narodowej, które potrwa do końca kwietnia:

„Będę na zgrupowaniu kadry narodowej. Po powrocie zaprosiłem już Angelę do siebie do Warszawy. Będziemy chcieli spędzić ze sobą trochę czasu. Zobaczymy, jak będą nasze światy rezonować. Nie wiemy, jak to będzie wyglądało. Teraz pojawią się problemy i obowiązki. Jednak trzymamy sami za siebie kciuki. Myślę, że to jest początek fajnej przygody”– powiedział chłopak reporterowi portalu Pomponik.

Choć ich związek zostanie wystawiony na próbę, to oboje są dobrej myśli. Co więcej, Angela planuje podczas nieobecności Arsena przeprowadzić się do Warszawy, aby być bliżej swojego ukochanego. Choć miała już wcześniej taki plan, to zdecydowała się przyspieszyć przeprowadzkę. Jak również zdradziła w wywiadzie, możliwe, że zamieszka od razu wraz ze swoim ukochanym.

My trzymamy kciuki za związek Arsena i Angeli! A Wy?

Źródło: Instagram angela.danczak / arsen_l7

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry