Połącz się z nami

„Love Island 3” Widzowie wyrzucili Arsena i Angelę. Ostatnie słowa Islanderki zaskoczyły internautów! Kogo miała na myśli?

Odejście Angeli i Arsena z Love Island 3 Wyspy Miłości

Rozrywka

„Love Island 3” Widzowie wyrzucili Arsena i Angelę. Ostatnie słowa Islanderki zaskoczyły internautów! Kogo miała na myśli?

Finał Love Island 3 zbliża się wielkimi krokami. Tylko trzy pary wejdą do finału. Widzowie wyeliminowali właśnie jedną z par. Zadecydowali, że to Angela i Arsen odpadli z Love Island 3. Na koniec Islanderka wypowiedziała słowa, które bardzo zaskoczyły widzów! Kogo miała na myśli Angela?

Która para wygra Love Island 3?

Za trzy dni widzowie poznają zwycięską parę Love Island 3 . 11 kwietnia Polsat wyemituje ostatni odcinek popularnego randkowego reality-show. O tym, które pary znajdą się w finale, zadecydowali widzowie oraz również Islandersi. Od kilku dni w aplikacji Love Island. Wyspa Miłości trwało głosowanie na parę, która ma największe szanse na miłość.

Zobacz także: Laura i Maciek są para po odejściu z Love Island 3?

Przez ostatnie dni relacje wśród par mocno się zacieśniły. Najmniej czasu na poznanie mieli Ania i Czarek, jednak między tą dwójką układa się jak najlepiej. Stella i Piotr to para z najdłuższym stażem w willi. Carolina i Mateusz to bez wątpienia ulubieńcy internautów, a Waleria i Piotrek jakiś czas temu dostali od widzów immunitet. Arsen i Angela są parą stosunkowo niedługo, ale od razu wpadli sobie w oko. Początkowo ich relacja rozwijała się dość wolno, jednak ostatnie dni pokazały, że tej dwójce naprawdę na sobie zależy. W ostatnim odcinku Angela i Arsen mieli okazję spędzić razem noc w kryjówce, podczas której doszło do poważnych wyznań. Arsen oznajmił swojej partnerce, że jest nią zauroczony. Po wspólnej nocy, Angela wyznała swoim przyjaciółkom, że się powoli zakochuje. Niewątpliwie ich relacja przez ostatnie dni bardzo się rozwinęła.

Angela i Arsen odpadli z Love Island 3

Widzowie zadecydowali, że ich zdaniem Waleria i Piotrek, Ania i Czarek, Stela i Piotr oraz Mateusz i Caroline zasługują na miejsce w finale. Najmniej głosów (5%) otrzymali Arsen i Angela, którzy musieli opuścić hiszpańską willę.

Na koniec swojej przygody z programem oboje podziękowali za możliwość udziału oraz pożegnali się ze swoimi przyjaciółmi.

„Całujemy Was bardzo gorąco i dziękujemy Wam za piękną przygodę”

Angela dodała również, że wszystkim życzy szczęścia, jednak niektórym zarzuciła brak szczerości:

„Wszystkim życzę dużo szczęścia, którzy tutaj zostali, a niektórym tutaj życzę trochę więcej szczerości”

Wielu internautów zaczęło zastanawiać się, kogo miała na myśli piękna uczestniczka. Pod zamieszczonym pożegnaniem na Instagramie Love Island 3, obserwujący zaczęli zgadywać, o kim mówiła Angela. Niebawem się o tym przekonamy, bowiem w kolejnym odcinku poznamy kolejną parę, która tuż przed finalem opuści Love Island 3. Tym razem to Wyspiarze zadecydują, która z par ma najmniejszą szansę na miłość.

Jak myślicie, kogo wybiorą? Macie swoje typy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry