Połącz się z nami

„Love Island 3” Te pary powalczą w finale! Wyspiarze wywalili… faworytów?

Trzy finałowe pary Love Island 3

Rozrywka

„Love Island 3” Te pary powalczą w finale! Wyspiarze wywalili… faworytów?

Wielki finał Love Island 3 już 11 kwietnia. Za trzy dni widzowie poznają zwycięzców 3. edycji jednego z najpopularniejszych randkowych reality-show w Polsce. Znamy trzy finałowe pary Love Island 3! Spodziewaliście się takiej konfiguracji? Która z nich wygra?

Wielki finał 3. edycji Love Island. Wyspa Miłości zbliża się wielkimi krokami. Już za trzy dni widzowie zadecydują, która para ich zdaniem ma największą szansę na miłość. Wyspiarze wyeliminowali parę, która według nich nie zasługuje na wygraną. Zatem znamy trzy finałowe pary Love Island 3!

Zwycięzcy wszystkich edycji Love Island

Program Love Island to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych programów randkowych w Polsce. Reality-show zadebiutowało na antenie Polsatu pod koniec sierpnia 2019 roku i od razu wzbudziło ogromne zainteresowanie widzów. Z odcinka na odcinek popularność Love Island rosła, zdobywając coraz to większa rzeszę fanów. Pierwszą edycję Wyspy Miłości wygrali Sylwia Madeńska oraz Mikołaj Jędruszczak, którzy budowali swój związek poza programem. Niestety rok po zakończeniu reality-show ich relacja się rozpadła.

Zwycięzcami drugiej edycji zostali Julia Nowakowska i Dominik Grot, którzy w programie świata poza sobą nie widzieli. Dlatego ogromnym zaskoczeniem była wiadomość o ich rozstaniu. Związek Julki i Dominika przetrwał zaledwie kilka miesięcy.

Finałowe pary Love Island 3

Jak będzie tym razem? Do walki o wygraną staną trzy pary. W poprzednim odcinku Love Island 3 widzowie zadecydowali, że wyspę opuścić musieli Angela i Arsen. Fani programu nie zaufali ich relacji i wyeliminowali tę parę tuż przed finałem. Jednak to nie jedyny duet, który tego dnia musiał odejść z willi.

Zobacz także: Angela i Arsen odpadli z Love Island 3

Po odejściu Angeli i Arsena przyszła kolej na wytypowanie kolejnej pary do opuszczenia wyspy. Tym razem jednak decyzję tę mieli podjąć Islandersi. Według wyspiarzy najmniejszą szansę na miłość poza programem mają Stella i Piotr.

Po tych eliminacjach widzowie poznali w końcu finałową trójkę Love Island 3. O główną wygraną, czyli 100 tysięcy złotych, powalczą: Waleria i Piotrek, Mateusz i Caroline oraz Ania i Czarek.

Która z tych par wygra program? O tym przekonamy się już za trzy dni! Wielki finał Love Island 3 11 kwietnia o godzinie 22:10!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry