Połącz się z nami

„Love Island 3”: Związek Ani i Czarka wisi na włosku?! Oskarżenia byłej dziewczyny zrujnują ich relację?

Ania i Czarek finaliści trzeciej edycji Love Island

Z życia gwiazd

„Love Island 3”: Związek Ani i Czarka wisi na włosku?! Oskarżenia byłej dziewczyny zrujnują ich relację?

Choć trzecia edycja randkowego programu Love Island dobiegła już końca, to nadal wiele osób śledzi życie par, które dotrwały do finałowego odcinka. Jedną z nich są Ania i Czarek, którzy po opuszczeniu hiszpańskiej willi nadal kontynuują swoją relację. Teraz w jednym z wywiadów wypowiedzieli się na temat eks-dziewczyny Cezarego, która atakowała go w sieci. Czy jej oskarżenia zrujnują związek, za który mnóstwo osób trzyma kciuki? Zobaczcie!

Love Island 3

Finał trzeciej edycji randkowego reality show już za nami. Główną nagrodę, czyli 100 tysięcy złotych wygrali Caroline i Mateusz. Niemniej jednak pozostałe dwie pary również nie wyszły z willi miłości z niczym. Waleria i Piotrek oraz Ania z Czarkiem nadal kontynuują swoje relacje i wszystko wskazuje na to, że program Love Island pozwolił im znaleźć swoje drugie połówki.

Przypomnijmy, że choć piątka uczestników była w programie niemal od samego początku, to Cezary dołączył do Islandersów, kiedy panowie wyprowadzili się do drugiej willi (Casa Amor). Swoją osobą oczarował Anię, która rezygnując z relacji z Maćkiem wybrała go na swojego partnera. Wówczas w sieci odezwała się była dziewczyna Cezarego, która nie przebierała w słowach na jego temat.

Była dziewczyna oskarża Cezarego

Z ust Czarka widzowie niejednokrotnie słyszeli opowieści na temat jego byłej partnerki. Chłopak nie miał zbyt dobrego zdania na jej temat i najwidoczniej miarka się przebrała. 26-latek i Ada byli ze sobą 3 lata, jednak nie rozstali się w przyjacielskich okolicznościach. Była partnerka oskarżyła chłopaka o liczne zdrady. Jak zaznaczyła w jednym z wypisów, który pojawił się na Instagramie, Cezary kłamie i to z jego winy rozpadł się ich związek.

Zobacz także: Była dziewczyna Cezarego oskarża go o liczne zdrady! Robi się gorąco

Po wyjściu w willi miłości para odniosła się w jednym z wywiadów do ataków byłej partnerki uczestnika Love Island. Jak na to zareagowali?

Jak Ania i Czarek podchodzą do ataków byłej dziewczyny?

W wywiadzie, którego Cezary i Ania udzielili portalowi Pomponik odpowiedzieli na pytanie, co myślą o oskarżeniach, które pojawiły się w sieci. Jak słyszymy, niechętnie chcą się wypowiadać na ten temat. Jak w takim razie Cezary wspomina swój 3-letni związek?

„Wolałbym się na ten temat nie wypowiadać szczerze mówiąc. Uważam, że dla mnie temat jest zamknięty. Było minęło i nie ma co rozgrzebywać tego”– rozpoczął Cezary.

Okazuje się, że Cezary po wyjściu z programu widział oskarżenia swojej byłej partnerki.

„Widziałem. Wszyscy znajomi mieli okazję powysyłać mi screeny, ale tak jak mówię – ja nie chce zabierać głosu. Temat jest zakończony i to tylko świadczy o niej. Nie wiem, czy czuje żal, czy potrzebę mówienia. Ja ani razu nie powiedziałem, która to jest osoba i nie wymieniłem jej z imienia i nazwiska”– słyszymy w wywiadzie dla portalu Pomponik.

Ania widziała zdjęcia byłej partnerki Cezarego i jak podkreśliła nie interesuje jej to, co działo się w życiu jej ukochanego przed wejściem do willi:

„Gdzieś tam widziałam zdjęcia. Ktoś mi pokazał, bo tak naprawdę nie interesuje mnie ta sytuacja. Każdy ma jakąś przeszłość, a ja nie będę oceniała Czarka przez pryzmat tej przeszłości”.

Myślicie, że była dziewczyna Cezarego oskarżeniami walczyła o rozgłos? A może coś jest na rzeczy?

My trzymamy kciuki za związek Ani z Czarkiem!

Źródło: YouTube, Instagram, Love Island

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry