Połącz się z nami

„Love Island 4”: Arek po programie wrócił do swojej byłej partnerki? Zaskakujące wyznanie!

Arek z Love Island

Rozrywka

„Love Island 4”: Arek po programie wrócił do swojej byłej partnerki? Zaskakujące wyznanie!

Za nami niezwykle emocjonująca edycja randkowego programu Love Island. Jednym z uczestników show był Arek, który nie znalazł miłości przed kamerami. Jak się okazuje, postanowił wrócić do swojej byłej partnerki.

Love Island 4

Za nami niezwykle emocjonująca i pełna nieprzewidzianych zwrotów akcji 4. edycja randkowego programu Love Island. Przypomnijmy, że reality show wygrali Magda i Wiktor, którzy niewiele myśląc wybrali miłość zamiast pieniędzy. Ostatecznie każdy z nich wygrał po 50 tys. zł. Drugie miejsce zajęli Aleksandra i Armando, natomiast trzecie miejsce należy do Pauliny i Andrzeja.

Zobacz także: Magda i Wiktor zdradzili, na co przeznaczą wygraną z programu

Związek Arka

Jednym z uczestników ostatniej edycji Love Island był 27-letni Arek, pochodzący z Włocławka. Pewny siebie i otwarty na nowe znajomości Islander dał się poznać jako uśmiechnięty i uczuciowy mężczyzna. Początkowo w programie tworzył parę z Andzią i na pierwszy rzut oka zdawało się, że jest to jedna z silniejszych par, którą rzeczywiście połączyło coś więcej. Z czasem uczucia zaczęły słabnąć, co skutkowało przeparowaniem. 27-latek związał się również z Aleksandrą i Laurą, jednak nie dane mu było dojście do finału.

Warto jednak wspomnieć, że Arek na łamach programu Love Island wielokrotnie wspominał swój poprzedni związek. W samych superlatywach opowiadał o byłej dziewczynie i przyznał, że powodem rozstania były jego błędy. Jak się okazuje, uczestnik show postanowił zawalczyć o kobietę i naprawić zakończony związek.

Arek Kapuściński

O wszystkim opowiedział za pośrednictwem swojego Instagrama. Na InstaStory powiedział:

„Byłem po bardzo długoletnim związku, poszedłem do programu na Wyspę Miłości, by znaleźć miłość, by znaleźć z powrotem taką kobietę, mieć taki związek i z powrotem się tak zakochać. Niestety program pokazał mi, że nie jest to możliwe, bo moje serce jest zupełnie gdzie indziej. (…) Rozstawaliśmy się wiele razy, zawsze to było z mojej winy. (…) Po programie przeprowadziłem z nią wspólną rozmowę i chcę jej powiedzieć tak samo publicznie jak i wam, bo wiecie, że nie wstydzę się swoich uczuć, zawsze mówię prosto z serca i chcę żeby też o tym wiedziała. Mam nadzieję, że uda mi się dostać od niej ostatnią szansę. Na pewno jej nie zmarnuję” – wyznał Arek.

Arek pragnie wrócić do byłej partnerki

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Arkowi szczęścia w miłości!

źródło: Instagram Love Island / Arka Kapuścińskiego

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry