Połącz się z nami

„Love Island 4”: Bruno skomentował pobyt Pauliny i Andrzeja w kryjówce. Nie przebierał w słowach!

Paulina i Andrzej z Love Island

Rozrywka

„Love Island 4”: Bruno skomentował pobyt Pauliny i Andrzeja w kryjówce. Nie przebierał w słowach!

Za nami kolejny emocjonujący odcinek Love Island. Tym razem następna para miała okazję spędzić noc sam na sam, w kryjówce. Jak ich pobyt skomentował Bruno?

Love Island

Randkowe reality show cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy uczestników. W ostatnich odcinkach działo się naprawdę dużo. Przypomnijmy, że jedna z najsilniejszych dotychczas par, czyli Andzia i Arek przechodzili przez kryzys, który ostatecznie zakończył się rozstaniem. Co więcej, mężczyzna został wybrany przez nową uczestniczkę – Aleksandrę, a którą obecnie tworzy parę.

Zobacz także: Paulina i Andrzej mają kryzys. Chłopak zrezygnuje z Love Island?

To nie koniec rewelacji, bowiem przyszedł czas na spędzanie nocy w kryjówce. Jako pierwsi zawitali tam Magda i Wiktor, a co za tym idzie, otrzymali możliwość wybrania następnej pary, która spędzi ze sobą noc sam na sam. Postawili na Paulinę i Andrzeja.

Zobacz także: Kto opuścił Love Island?

Paulina i Andrzej spędzili noc w kryjówce

Paulina i Andrzej rzeczywiście zawitali w kryjówce. Mieli idealną okazję, żeby spędzić ze sobą trochę czasu i poznać się nieco bliżej. Na pierwszy rzut oka dało się zauważyć, że Paulina jest nieco speszona i jasno stawiała granicę, jeśli chodzi o bliskość.

„Wszyscy mówią, że jest fajnie między nami, ale czegoś brakuje. A brakuje, prawda? Nie rozumiem, dlaczego nie dajesz tego większego kroku, Dlaczego nie zaryzykujesz, co masz do stracenia” – zwrócił się do swojej partnerki Andrzej.

„Ja bym chciała, żeby to wyszło naturalnie i nie wiem, dlaczego nie wychodzi. Mi samej ze sobą jest ciężko” – odparła Paulina.

Między parą doszło do delikatnego pocałunku, jednak ostatecznie Islanderka obróciła się i poszła spać.

Wydarzenia z kryjówki zostały tłumnie skomentowane przez widzów, którzy zauważyli, że Paulina jest nieco wycofana i nie ma ochoty angażować się bardziej w relację.

„Przykro to przyznać, ale to była najnudniejsza kryjówka ze wszystkich edycji…. Nic się nie działo.”

„Oj Paulina Paulina… Po co ciągniesz tą relacje na siłę skoro nie czujesz żadnej chemii. „

„Widać ze Paulina się zmusza”

„Ta para to jedna wielka porażka. I Andrzej jest w najgorszej sytuacji jaka mogła go spotkać. Świata poza paulina nie widzi a ona ma go totalnie gdzieś. Powinien sobie ja odpuścić bo nie potrzebnie się wkręca w tą relacje”

Nie zabrakło również komentarza od byłego uczestnika edycji – Bruna, który napisał:

„Trochę ŻYCIA !!! Ten chciał jej dać buzi, patrzył w jej stronę, ale się nie skusiła 😂”

A jak Wy oceniacie pobyt Pauliny i Andrzeja w kryjówce?

źródło: Instagram Love Island

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry