“Love Island 4”: Fani programu oburzeni zachowaniem Pauliny! Co było w liście do Andrzeja?

25 września 2021
Przez: : M.J

W zapowiedzi kolejnego odcinka widzowie mogli zobaczyć, jak Andrzej zalewa się łzami po tym, jak otrzymał list od Pauliny. Czy mężczyzna zrezygnuje z programu? Fani Love Island nie zostawili suchej nitki na 25-latce.

Love Island 4

Program Love Island jest już na półmetku. W ostatnim odcinku mężczyźni z hiszpańskiej willi przeprowadzili się do Casa Amor, aby poznać nowe uczestniczki. Natomiast do starej willi weszło pięciu nowych przystojniaków, którzy będą walczyli o względy Islanderek.

Zobacz także: Jak wyglądają nowi uczestnicy? Zobaczcie zdjęcia!

Nie da się ukryć, że najwięcej dzieje się w parze Andrzeja i Pauliny. Przypomnijmy, że dziewczyna na początku związana była z Wiktorem. Niemniej jednak brak chemii spowodował, iż para zdecydowała się rozstać. Wiktor stworzył parę z Magdą, natomiast Paulina z Andrzejem.

Paulina Szczuc i Andrzej Majchrzak.
Paulina nie chce kontynuować związku z Andrzejem.

Andrzej już od początku podkreślał, że to właśnie Paula jest jego kobietą marzeń. Bardzo szybko ulokował swoje uczucia w 25-latce, jednak ciężko było mu zbudować z nią bliższą relację. Nie pomogły w tym szczere rozmowy i kryjówka, a Paulina w rozmowie z Karoliną Gilon jasno podkreśliła, że nie chce kontynuować związku z Andrzejem i chce uwolnić się z tej relacji.

List Pauliny do Andrzeja

Po tym, jak Islanderzy wyprowadzili się do Casa Amor, Andrzej pozostawił w willi miłości kwiatka na łóżku swojej partnerki i wyznał jej miłość. Uczestnik podkreślił również, że będzie czekał na Paulinę i nie nawiąże relacji z nowo poznaną dziewczyną. Na pewno nie spodziewał się, że dziewczyna ma inne zamiary wobec niego.

W zapowiedzi niedzielnego odcinka widzowie mogli zobaczyć, jak Andrzej dostaje list od swojej partnerki i zalewa się łzami. Co więcej, wiele wskazuje na to, że zdecyduje się on na rezygnację z programu.

Choć nie poznaliśmy jeszcze treści listu, to można wywnioskować, że produkcja pozwoliła dziewczynie poinformować Andrzeja o tym, że nie chce dłużej kontynuować tej relacji. Widzowie nie pozostawili na dziewczynie suchej nitki, a w komentarzach na głównym profilu programu zawrzało:

“Złamała serce chłopakowi 😢”

“Andrzej, nie była Ciebie warta…”

Andrzej dostał list od Pauliny…myślę, że odejdzie z programu. Szkoda chłopaka.”

“No i wychodzi na to, że Wiktor miał rację co do Pauliny, kiedy odpowiedział, że jej intencje wobec Andrzeja nie są szczere. A tak się wtedy Paulinka oburzyła.”

Czy Andrzej faktycznie zrezygnuje z udziału w programie po tym, jak Paulina złamała mu serce? A może zdecyduje się na poznanie nowej dziewczyny, z którą w końcu będzie szczęśliwy?

Jak myślicie?

Źródło: Polsat / Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz