“Love Island 4”: Do willi wejdą dwie nowe Islanderki! Arek pod wrażeniem! Zapomni o Andzi?

17 września 2021
Przez: : M.S.

Po ostatnim przeparowaniu i rozstaniu programowych rodziców przyszedł czas na wejście do willi nowych piękności. Biorąc pod uwagę zwiastun, najwyraźniej nowe uczestniczki zachwycą Arka, który być może zapomni o Andzi i stworzy relację z którąś z pięknych pań?

Ostatnie wydarzenia w Love Island 4

Ostatnie wydarzenia w willi z pewnością nieco zaskoczyły widzów. Rozpadł się jeden z silniejszych związków. Arek i Andzia zdecydowali się rozstać, co więcej mężczyzna zasugerował, że opuści wyspę, gdyż w programie, poza byłą partnerką, nie ma dla niego odpowiedniej kobiety. Nikt się nie spodziewał, że losy tej pary potoczą się w ten sposób. Tym bardziej, że zaledwie dzień przed rozstaniem, Arek i Andzia ogłosili, że są oficjalną parą.

Zobacz także: Rozstanie Andzi i Arka w Love Island 4

Przez ostatnie dni atmosfera w willi była dość gęsta. Nie dość, że sytuacja pomiędzy Andzią i Arkiem powodowała napięcie, to jeszcze konflikt Klaudii i Angeliki nie przeszedł bez echa.

Jednak są w willi pary, które mają się znakomicie. Jak widać relacja Magdy i Wiktora stale się rozwija i pomiędzy partnerami nie dochodzi do żadnych spięć i zgrzytów. Również związek Pauliny i Andrzeja nabiera rumieńców. Para miała okazję spędzić ze sobą trochę czasu sam na sam podczas romantycznej randki.

Po rozstaniu Andzia i Arek starali się unikać nawzajem. Mężczyzna oznajmił swojej byłej partnerce, że ma zamiar odejść, gdyż nie ma miejsca dla niego w tym programie. 27-latek otworzył się na relację z Andzią i ciężko mu będzie stworzyć cokolwiek głębszego z inną kobietą. Jednak, czy rzeczywiście Arek zrezygnuje z dalszego udziału w programie Love Island 4?

Nowe uczestniczki zachwycą Arka

Najwyraźniej wszystko się może zmienić po wejściu dwóch nowych Islanderek. Na panów czeka ogromna niespodzianka. W zwiastunie kolejengo odcinka możemy dostrzec, że piękne panie zrobił na Arku spore wrażenie. Mężczyzna określił nowe mieszkanki willi jako “petardy”. Czy któraś z blondynek zawróci w głowie 27-latkowi i ten nie opuści programu? Jak na to zareaguje Andzia?

Tego dowiemy się już niebawem! Koniecznie oglądajcie Love Island 4!

Źródło: polsat, Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz