Połącz się z nami

„Love Island 4”: Kto będzie w finale? Widzowie już wiedzą…

Love Island 4.

Rozrywka

„Love Island 4”: Kto będzie w finale? Widzowie już wiedzą…

W wielkim finale czwartej edycji Love Island mogą się znaleźć tylko trzy pary. Kto pożegna się z Wyspą Miłości tuż przed finałowym odcinkiem? Internauci nie mają wątpliwości.

Love Island 4

Już 10 października poznamy czwartą parę, która wygra miłosne reality-show. Do końca programu coraz bliżej, a w willi miłości wciąż mamy cztery pary. W ostatnich odcinkach Love Island decyzją widzów opuścili Arek i Laura. Następnie fani programu zdecydowali, że na finał nie zasługują Ola i Dawid, którzy zdecydowali się zostać przyjaciółmi. Nie da się ukryć, że ten duet wniósł do programu ogrom pozytywnej energii.

Zobacz także: Bolesne eliminacje. Nie tego spodziewali się widzowie!

Karolina Gilon w programie Love Island.
Ola i Dawid opuścili Wyspę Miłości.

Już niebawem poznamy trzy finałowe pary. O wygraną wciąż walczą Magda i Wiktor, Aleksandra i Adrian, Paulina i Andrzej oraz Alex z Jurkiem. Nie da się ukryć, że najbardziej niejasną sytuację w swojej relacji ma Hiszpan ze zwyciężczynią belgijskiej edycji Love Island. Czy to właśnie oni podzielą los Oli i Dawida i tuż przed finałem opuszczą Wyspę Miłości? Widzowie nie do końca są tego pewni, a ich spekulacje mogą okazać się niemałym zaskoczeniem.

Która para odpadnie przed finałem?

Po ostatnim odcinku w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. Tym razem to uczestnicy będą głosowali na parę, która ich zdaniem nie powinna trafić do finałowego odcinka. Jak zaznaczył jeden z widzów, w kolejnym odcinku z Love Island pożegnają się Paulina i Andrzej. Skąd takie przypuszczenia?

“Jutro leci Paulina i Andrzej. Magda z Wiktorem na nich zagłosują. Alex z Jurkiem nie zagłosuje przeciwko Magdzie i Aleksandrze, czyli też na Paulinę. Aleksandra i Armando też na Paulinę i Andrzej”- napisał jeden z internautów.

Love Island screen z Instagrama.
Czytamy na profilu Love Island.

Choć powyższe spekulacje internauty wydają się prawdopodobne, to jednak najwięcej osób sądzi, że Wyspę Miłości opuszczą Alex i Jurek. Zaznaczmy, że sytuacja tej dwójki nie do końca jest jasna. Jak stwierdziła Alex, nie czuje nic więcej oprócz przyjaźni do swojego partnera, a w tym programie chodzi o znalezienie swojej drugiej połówki:

“Błagam tylko nie Jurek i Alex 😭😭😭ale na pewno tak będzie, że odpadną :(“

“No odpadną, bo tu się głosuje i patrzy kto ma szansę na miłość, a nie kto jest fajny, a kto nie fajny, a Alex i Jurek są już tylko przyjaciółmi”

“Lektor mówi, że jutro finalistów poznamy😂😂 Ja znam dziś. Jutro leci Alex”- czytamy w sieci.

A Wy, jak myślicie? Która z par pożegna się z programem tuż przed samym finałem?

Źródło: Instagram Love Island

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry