„Love Island 4”: Alex wygrała belgijską edycję. Zobaczcie, jak wyglądał jej partner! CO ZA CIACHO. Jurek będzie zazdrosny?

22 września 2021
Przez: : W.M.

Kilka dni temu w hiszpańskiej willi pojawiły się dwie piękne uczestniczki, które zawróciły w głowach niektórym islandersom. Jak wiadomo, Alex brała już udział w belgijskim Love Island. Sprawdziliśmy, jak wyglądał parter, z który wygrała program. Jest na czym zawiesić oko!

W Love Island robi się coraz bardziej gorąco. Niedawno do wyspiarzy dołączyły kolejne piękności i trudno nie zgodzić się z tym, że wejście do willi Aleksandry i Alex nie przeszło bez echa. Arek, który zaledwie chwilę wcześniej rozstał się z Andzią i był gotów opuścić program, szybko zauroczył się Aleksandrą, którą w ostatnim odcinku wybrał na swoją partnerkę.

Także pojawienie się w programie Alex wywołało sporo zamieszania. Jurek, który dotychczas był w parze z Klaudią, wyraźnie dał do zrozumienia, że jest zainteresowany poznaniem pięknej blondynki. Podczas ostatniego przeparowania Hiszpan także zmienił obiekt swoich dotychczasowych zainteresowań i ostatecznie z programem pożegnać musiała się Klaudia.

Zobacz także: Uczestnicy Love Island dostają pieniądze za udział w reality-show? Była gwiazda programu zdradziła prawdę.

Były parter Alex z Love Island

Nowa uczestniczka czwartej edycji Love Island ma 27 lat. Okazuje się, że Alex Jakobczyk jest pół Włoszką, a co ciekawsze, od kilkunastu lat na co dzień mieszkającą w Belgii.

Gdy Alex pojawiła się w hiszpańskiej willi, zdradziła pozostałym uczestnikom, że brała już udział w belgijskiej edycji Love Island, którą ostatecznie wygrała. Jej związek z mężczyzną, z którym doszła do finału, nie przetrwał, dlatego 27-latka postanowiła, że jeszcze raz spróbuje poszukać szczęścia przed kamerami. Czy Jurek będzie w stanie skraść jej serce? O tym przekonamy się już niebawem.

Postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądał partner Alex z zagranicznej edycji Love Island. Trzeba przyznać, że przystojny i umięśniony Denzel może zrobić wrażenie na nie jednej kobiecie. Zobaczcie sami.

Były partner Alex z Love Island
Alex i Denzel wygrali Love Island w Belgii

Myślicie, że Jurek mógłby być zazdrosny o byłego partnera Alex?

źródło: Instagram Love Island/Instagram Love Island Belgia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej