Połącz się z nami

„Love Island 4”: Magda i Wiktor zdradzili swoje plany! Pragną rozwinąć karierę w sieci?

Magda i Wiktor

Rozrywka

„Love Island 4”: Magda i Wiktor zdradzili swoje plany! Pragną rozwinąć karierę w sieci?

Za nami niezwykle emocjonująca edycja Love Island, którą zwyciężyli Magda i Wiktor. Jak się okazuje, para ma już plany na najbliższą przyszłość. Czy planują wykorzystać swoją popularność do rozwinięcia kariery?

Zwycięzcy Love Island

Na dniach byliśmy świadkami ostatniego odcinka 4. edycji randkowego show Love Island. Przypomnijmy, że w wielkim finale znalazły się 3 pary – Paulina i Andrzej, Aleksandra i Armando oraz Magda i Wiktor, którzy ostatecznie zwyciężyli program. Jednogłośnie wybrali również miłość zamiast pieniędzy, dzięki czemu oboje otrzymali nagrodę w wysokości 50 tys. zł.

Zobacz także: Będzie emisja Love Island 5?

Plany Magdy i Wiktora

Uczestnicy programu wrócili już do Polski, a co za tym idzie, dziennikarze zasypali ich mnóstwem pytań. Zapewne wielu z Was ciekawi, czym planują zając się zwycięzcy programu i jak będą wyglądać ich najbliższe dni w kraju.

Zobacz także: Na co Magda i Wiktor wydadzą wygrane pieniądze?

Magda i Wiktor opowiedzieli o swoich planach w rozmowie z dziennikarzem serwisu Pomponik.pl. Z wywiadu dowiadujemy się, że para planuje maksymalnie wykorzystać swój wolny czas. Na ten moment zarówno Magda jak i Wiktor nie wyobrażają sobie powrotu do normalnej pracy.

„Pierwszy tydzień spędzamy w Warszawie. Wszyscy przyjeżdżają, inni uczestnicy, rodziny, więc raczej zajęty czas z przyjaciółmi i rodzinami” – wyznał Wiktor.

Co ciekawe, kolejnym etapem jest odwiedzenie domów rodzinnych, ale wspólnie! Zwycięzcy poznają więc najbliższych swojej drugiej połówki.

Zwycięzcy Love Island 4

Warto zauważyć, że wielu uczestników reality show decyduje się na pracę jako influencerzy. Magda zdradziła, że nie ma w tym doświadczenia i nie do końca wie, na czym to polega, jednak jest otwarta na rozpoczęcie przygody w sieci. Podobne zdanie na ten temat ma również Wiktor, który przyznał, że musi jeszcze podszkolić swoje umiejętności, jeśli chodzi o media społecznościowe.

Trzymacie kciuki za Magdę i Wiktora?

źródło: Instagram Love Island, YouTube serwisu Pomponik.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry