Połącz się z nami

„Love Island 4”: Magda przyznała, że miała robioną operację plastyczną

Magda Lichota operacja biustu

Z życia gwiazd

„Love Island 4”: Magda przyznała, że miała robioną operację plastyczną

Zwyciężczyni czwartej edycji Love Island przyznała się fanom, że powiększyła piersi. Czy Magda zamierza jeszcze ingerować w swój wygląd?

Zwycięzcy Love Island

Czwarta edycja Love Island. Wyspa Miłości dobiegła już końca. Po sześciu emocjonujących tygodniach poznaliśmy zwycięzców randkowego reality-show stacji Polsat. W finale programu znaleźli się Magda i Wiktor, Paulina i Andrzej, a także Aleksandra i Adrian, a o tym, która para zwycięży, decydowali widzowie, oddając na nich swoje głosy. Najwięcej sympatii wśród fanów Love Island zdobyli Magda oraz Wiktor i to oni zostali zwycięzcami Wyspy Miłości.

Chociaż Magda i Wiktor pojawili się w hiszpańskiej willi już w pierwszym odcinku, nie od razu zapałali się siebie uczuciem. Obydwoje byli w parach z innymi islandersami, jednak w pewnym momencie poczuli, że łączy ich coś więcej niż zwykła znajomość. Od tego czasu Magda i Wiktor stali się nierozłączni i jak się okazuje, szczerość ich uczuć docenili także widzowie.

Magda powiększyła piersi

Od finału Love Island minęło zaledwie kilka dni, ale emocje, które towarzyszyły zarówno widzom, jak i uczestnikom nie zdążyły jeszcze opaść. Magda i Wiktor krótko po tym, jak dowiedzieli się, że wygrali czwartą edycje Love Island, zapowiedzieli, że po powrocie do Polski chcą razem zamieszkać. Para zdradziła także, na co przeznaczy 100 tys. złotych, które trafiło w ich ręce.

Zobacz także: Magda i Wiktor zdradzili, na co wydadzą wygraną.

Zwycięzcy Love Island wrócili już do Polski i nie zapominają o swoich fanach. Niedawno Magda i Wiktor postanowili zorganizować na Instagramie live’a, podczas którego odpowiadali na pytania internautów. Jedno z nich dotyczyło tego, czy Magda poprawiała coś w swoim wyglądzie. Partnerka Wiktora przyznała swoim obserwatorom, że kiedyś powiększyła piersi.

„Nie mam problemu, żeby o tym mówić. Tak zrobiłam kiedyś biust, ale to na tyle.” – powiedziała Magda na swoim Instagramie

Na pytanie, czy Magda planuje poprawić wygląd swoich ust, zwyciężczyni Love Island stanowczo zaprzeczyła.

Magda i Wiktor z Love Island
Magda i Wiktor podczas live’a

Zaskoczeni?

źródło: Instagram Magdy Lichoty

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry